Set tenxheresh DSP | 6 cope 3+3

6,900 L

Ka stok

 • 20 * 10cm 2.6L me kapak
 • 24 * 12.5cm 4.1L me kapak
 • 28 * 13.5cm 7L me kapak
 • Te pershtatshme per sobë elektrike, sobë me gaz, Sobë me valë të lehta, Sobë qeramike
 • Me doreza ergonomike kunder nxehtesise.
 • Anti-ngjites.
 • Pastrohen me uje te bollshem shume lehtesisht.
KODI: FE-2008-001 Kategori: , , ,

TENXHERE SET DSP 6 COPE 3+3

SET TENXHERESH PER KUZHINEN NE 6 COPE 3 TENXHERE + 3 KAPAK

Ky set eshte i domosdoshem ne kuzhinen tuaj nese deshironi qe te beni gatime te shpejta edhe te shijshme.Ofron kualitet ne gatimet tuaja duke ju dhene nje ushqim te shendetshem.Tenxheret  jane teper rezistente ndaj temperaturave te larta.

TENXHERE DSP PER KUZHINEN

Ideuar per gatime te ndryshme bazuar ne preferencat tuaja dhe ne ato te familjes apo njerezve te aferm duke kenaqur shijet e secilit.

Me nje siperfaqe qe nuk lejon ngjitjen e produkteve ushqimore nga djegia e tyre.

Gjate gatimit ky set do te bej te mundur qe kur ta vendosni ne sobe do ta shperndaje nxehtesine ne menyre te njetrajtshme ne menyre qe gatimi te gatuhet njelloj dhe ju te merrni shijen me te mire dhe te shendetshme prej tij.

Ato jane te pershtatshme per cdo lloj sobe duke perfshire edhe ato me induksion.

SPECIFIKAT
 • 20 * 10cm 2.6L me kapak
 • 24 * 12.5cm 4.1L me kapak
 • 28 * 13.5cm 7L me kapak
 • Te pershtatshme per sobë elektrike, sobë me gaz, Sobë me valë të lehta, Sobë qeramike
 • Me doreza ergonomike kunder nxehtesise.
 • Anti-ngjites.
 • Pastrohen me uje te bollshem shume lehtesisht.

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Tenxhere

Ngjyra

Be the first to review “Set tenxheresh DSP | 6 cope 3+3”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set tenxheresh dsp 3 3

Set tenxheresh DSP | 6 cope 3+3