Pjaster flokesh profesionale DSP 10050 ne shitje online

2,800 L

Ka stok

  • Pjaster profesionale
  • Ndihmon per te drejtuar e per te mbrojtur flokun
  • Jep efekt me nje kalim te vetem.
  • Sistem i shpejt nxehtesise
  • Gati per perdorim ne pak sekonda.
KODI: DSP 10050 Kategori: , , , , ,

PJASTER FLOKESH DSP 10050

Pjaster flokesh DSP 10050 nese deshironi qe t’u jepni fund shpenzimeve te panumerta neper sallone bukurie dhe te stiloheni sipas deshires tuaj, ky produkt eshte zgjidhja perfekte. Kjo eshte nje pjaster profesional, e cila ndihmon per te drejtuar e per te mbrojtur flokun me nje kalim te vetem. Pa e demtuar aspak flokun tuaj duke e kalaur disa here sic ndodh me pjasterat e zakonshem. Kjo pjaster ka nje sistem te shpejte te nxehjes, temperaturen e te cilit e kontrolloni me ane te termostatit qe ka ne strukturen e tij, duke vendosur temperaturen qe deshironi.

 PER RREGULLIMIN E DUHUR TE FLOKEVE TUAJ

  • Pjaster profesionale
  • Ndihmon per te drejtuar e per te mbrojtur flokun
  • Jep efekt me nje kalim te vetem
  • Sistemi i shpejte i nxehtesise
  • Gati per perdorim ne pak sekonda

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 1 g/kg
Lloji

Piaster flokesh

Ngjyra

Be the first to review “Pjaster flokesh profesionale DSP 10050 ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pjaster per drejtimin e flokeve pa demtimin e tyre online ne dyqan taxi

Pjaster flokesh profesionale DSP 10050 ne shitje online