Kreher Pjaster flokesh per meshkuj | Per mjekren

990 L1,400 L (-29%)

Ka stok

-Mbron dhe minimizon djegjen e flokeve
-I pershtatshem per te gjitha llojet e flokeve: te gjate, te shkurter, te holle, te demtuar, te lyer apo ekstejshen.
-Produkt me peshe te lehte dhe me dizajn ergonometrik per nje perdorim sa me komod.

KREHER PJASTER | MAN MODELLING COMB 

Kreher Pjaster Flokesh per meshkuj ne Dyqan Taxi 

Jepini flokeve tuaj volumin dhe shkelqimin qe keni enderruar per nje kohe te gjate. Ne ju bejme jeten me te thjeshte me prezantimin e ketij produkti per ju. Kreher Pjaster per floke te drejta dhe kacurrela. Dhurojini me teper volum, dhe shkelqim flokeve te drejta. Ndersa flokeve kacurrela ju mund ti ndryshoni model vetem ne pak minuta. 

Pamja e jashtme eshte nje pjese e rendesishme per ne. Floket e rremujshem apo mjekra me fije te corientuara jo rrallehere ndikojn negativisht ne humorin tone. Zgjohuni cdo mengjes me deshire per te stiluar vet ju floket dhe mjekren tuaj vetem ne pak caste.

Kreher Pjaster per meshkuj

kreher pjaster flokesh per meshkuj

Karakteristika 

-Mbron dhe minimizon djegjen e flokeve
-I pershtatshem per te gjitha llojet e flokeve: te gjate, te shkurter, te holle, te demtuar, te lyer apo ekstejshen.
-Produkt me peshe te lehte dhe me dizajn ergonometrik per nje perdorim sa me komod.
-Teknologjia Jonike e cila nuk demton floket tuaj, por i le ata te bute dhe plot shkelqim.
-Kurseni kohen tuaj dhe energji. Floke te drejta ne gjysmen e kohes se nje kreher pjaster normal.

Perdorimi

1) Fillimisht perdorni nje peshqir ne menyre qe te largoni lageshtine e teper  ne floke per nje rezultat me te shpejte.
2) Ndani flokun ne disa pjese as shume te holla por as ne sasi te madhe.
3) Vendose afer rrenjes se flokeve por pa e prekur ate dhe terhiqeni deri ne fund te gjatesise se flokut.
4) Per floket kacurrela rekomandohet te mbahet 2 deri ne 3 sekonda ne fund te flokut perpara se ta shkepusni prej tij.

Specifikimet Teknike 

Ngjyra: E Zeze
Dimensionet e Produktit: 22.2*2.5*2.2cm
Gjatesia e Kordonit: 156.4cm\ 61.5inch


Blerje online me Vetbesim ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Piaster flokesh

Be the first to review “Kreher Pjaster flokesh per meshkuj | Per mjekren”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kreher pjaster flokesh per meshkuj

Kreher Pjaster flokesh per meshkuj | Per mjekren

990 L1,400 L (-29%)

Shto ne Shporte