Fast Hair straightener HQT 906 | Piaster Flokesh

1,900 L

Ka stok

Specifikime | Piaster Flokesh

Modeli: HQT-906
Tensioni: DC110v-220v
Fuqia: 29W
Gjatesia e Kordonit: 230cm
Koha e nxehjes: 30sek
Koha e drejtimit te nje seksioni me floke eshte 5 sekonda
Temperatura maksimale: 230 grade Celcius
Temperatura minimale: 150 grade Celcius

FAST HAIR STRAIGHTENER HQT 906 

Best Fast Hair Straightener HQT 906 | Piaster Flokesh

Piaster Flokesh i shpejte, merrni nje pamje tjeter fale flokeve tuaj te shtire nga kjo pjaster magjike vetem ne disa sekonda. Fast Hair Straightener me ekran LED i cili tregon temperaturen e ngrohjes se tij. 66 dhembezat e tij jane te montuara te gjitha me dore. Koka e dhembezave eshte e veshur me kupa silikoni per te masazhuar skalpin dhe gjithashtu te parandalojne daljen e flokeve te bardhe heret. Ato nuk demtojne lekuren tuaj nese bien ne kontakt me te.

Te pershtatshme per te transmetuar nje temperature mesatare prej 180 grade Celcius ne flokun tuaj. Kjo temperature nuk e demton aspak flokun tuaj. Temperatura merr vlerat minimale nga 150 grade celcius dhe maksimale deri ne 230 grade celcius. Pllaka e saj qeramike ruan lehtesisht nxehtesine pa demtuar floket tuaj. Floket do te duken gjithmone te shendetshem dhe te kuruar.

Tashme ka ardhur koha te kurseni kohen tuaj  qe shpenzoni duke shtrir floket per ore me rradhe pa asnje rezultat, por dhe leket qe shpenzoni ne sallone te ndryshme bukurie. Ky produkt bukurie ju ofron mundesine te kujdeseni vet ju per floket tuaj dhe nuk ju merr aspak kohe. Do te jeni ne kohe gati per cdo feste apo eveniment.

Best Fast Hair Straightener HQT-906

fast hair straightener hqt 906 piaster flokesh

Specifikime | Piaster Flokesh HQT- 906

Modeli: HQT-906
Tensioni: DC110v-220v
Fuqia: 29W
Gjatesia e Kordonit: 230cm
Koha e nxehjes: 30sek
Koha e drejtimit te nje seksioni me floke eshte 5 sekonda
Temperatura maksimale: 230 grade Celcius
Temperatura minimale: 150 grade Celcius


Blerje online me Vetbesim ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Piaster flokesh

Be the first to review “Fast Hair straightener HQT 906 | Piaster Flokesh”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fast hair straightener hqt 906 piaster flokesh

Fast Hair straightener HQT 906 | Piaster Flokesh