Argan Oil Pure Shampoo for Hair Uses | Buy Online

790 L

Ka stok

Dobishme për të gjitha llojet e lëkurës për shkak të përmbajtjes së saj të pasur të acideve yndyrore.
Siguron lagështi për lëkurën tuaj, flokët e kokës dhe kutikulat e thonjve.
Ndihmon për të qetësuar, ushqyer dhe mbrojtur lëkurën nga elementët e ndryshem
Argan Oil organik ndihmon për të ruajtur një ekuilibër të shëndetshëm pH të lëkurës suaj.

KODI: 21111911 Kategori: , Etiketime: , ,

ARGAN OIL SHAMPOO LOVE JOJO

Pure Shampoo Argan Oil for hair Uses

Vaji i Arganit është bërë i famshëm që kur përfitimet shëndetësore të ofruara nga ky vaj “mrekullibërës” janë njohur dhe kuptuar. Ky vaj presohet në të ftohtë nga fruti i pemës të Arganit.

Ajo që e bën Argan Oil kaq të dobishëm, është përmbajtja e lartë në vitamina A, C dhe E, si dhe antioksidante, acid linoleik dhe acide yndyrore Omega-6. Kur aplikohet nga jashtë, ndihmon në rigjenerimin qelizor e si rrjedhojë në lëkurë e flokë më të shëndetshëm. Ja pse mund ta keni vënë re në listat e përbërësve në shumë produkte bukurie.

ARGAN OIL SHAMPOO

Tashmë, në industrinë e kozmetikës, vaji i arganit është një nga përbërësit kryesorë të produkteve të shtrenjta dhe ekzotike, ekliziri i “rinisë së përjetshme” dhe një aset i ri dhe i pazëvendësueshëm në këtë fushë.

Ky produkt permban vajin e arganit 100% biologjik pa humbur asnje vitamine te tij. Te gjitha te ruajtura per te qene sa me eficente dhe te ndikojne ne permiresimin e lekures dhe flokeve tuaj. Floke me te shendetshem, te forte dhe plot shkelqim. Floket thuhet se jane gjysma e bukurise, kujdesuni per ta ashtu si e meritojne.

Pure Argan Oil Shampoo For Hair Uses

Shampoo Argan Oil for hair uses

Karakteristika

Dobishme për të gjitha llojet e lëkurës për shkak të përmbajtjes së saj të pasur të acideve yndyrore.
Siguron lagështi për lëkurën tuaj, flokët e kokës dhe kutikulat e thonjve.
Ndihmon për të qetësuar, ushqyer dhe mbrojtur lëkurën nga elementët e ndryshem
Argan Oil organik ndihmon për të ruajtur një ekuilibër të shëndetshëm pH të lëkurës suaj.


Blerje online me Vetbesim ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Shampoo

Be the first to review “Argan Oil Pure Shampoo for Hair Uses | Buy Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

argan oil shampoo pure for hair uses

Argan Oil Pure Shampoo for Hair Uses | Buy Online