Piaster Flokesh Profesionale Sokany | Hair straightener

2,190 L

Ka stok

Specifikat 

Marka: Sokany

Modeli: HS-950A
Dimensionet: 37*12cm
Temperatura: Deri ne 230 grade celcius.
Tensioni: 110-240V
Frekuenca: 50/60Hz
Fuqia: 28W
Me kete piaster flokesh profesionale do ti trajtoni floket tuaj me mire se ne sallonet e bukurise.
KODI: piaster-flokes-profesionale-sokany Kategori: ,

PIASTER FLOKESH PROFESIONALE SOKANY

Hair Straightener – Piaster Flokesh Profesionale Sokany

Me kete pjaster per floket profesionale do ti trajtoni floket tuaj me mire se ne sallonet e bukurise. Floke te drejte si ju i deshironi dhe me shkelqim natyral. Pllakat e nxehta te saj nuk i demtojne floket tuaj.

Specifikat 

Marka: Sokany

Modeli: HS-950A
Dimensionet: 37*12cm
Temperatura: Deri ne 230 grade celcius.
Tensioni: 110-240V
Frekuenca: 50/60Hz

Fuqia: 28W


Dyqan Taxi | Zgjidhja juaj me e mire!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Piaster flokesh

Be the first to review “Piaster Flokesh Profesionale Sokany | Hair straightener”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Piaster Flokesh profesionale sokany

Piaster Flokesh Profesionale Sokany | Hair straightener