Pjaster flokesh DSP G-10030 per floke me volum

2,800 L

Ka stok

 • Cilesi te larte perfekte per floke te drejte dhe me onde.
 • Pllaka titan per nje mbrojtje maksimale nga nxehtesia.
 • Kjo pajisje perbehet nga tre ngjyra te ndryshme.
 • Pjaster edhte perfekte per lloje te ndryshme flokesh.
 • Jep rezultat brenda pak minutave.
KODI: G-10030 Kategori: , , ,

PJASTER FLOKESH DSP G-10030

Pjaster flokesh DSP G-10030 per efektin qe do t’i japi flokut tuaj. Ky produkt vepron shpejt ne varesi te gradave qe ju i vendosni per te marre nxehtesine qe deshironi ne floke. Porositni tani ne Dyqani Taxi per ta perfituar me cmimin me te mire.

PJASTER FLOKESH PER FEMRAT

 • Pjaster edhte perfekte per lloje te ndryshme flokesh
 • Vetem brenda pak minutave ju do te jeni gati dhe floket tuaj do te duken te krehur nga nje profesioniste
 • Drejtimi i flokeve apo berja e ondeve behen ne menyre perfekte nga kjo piaster
 • Cilesi te larte perfekte per floke te drejte dhe me onde
 • Pllaka titan per nje mbrojtje maksimale nga nxehtesia
 • Kjo pajisje perbehet nga tre ngjyra te ndryshme

BLI MIRE | BLI LIRE | DYQAN TAXI

Detaje Produkti

Pesha 1 g/kg
Be the first to review “Pjaster flokesh DSP G-10030 per floke me volum”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

DSP Professional Hair Straightener ne shitje online dyqan taxi

Pjaster flokesh DSP G-10030 per floke me volum