DSP T-10035 – Pjaster qeramike – Shitje online

2,690 L

Ka stok

  • Per rezultate te persosura te flokeve te lagur dhe te thate
  • I bene floket gati brenda disa minutave
  • Ka nje material qeramike
  • Nuk shkakton demtim ne floke
  • Ka nje energji 35W e nje tension 220-240V
KODI: T-10035 Kategori: ,

PJASTER DSP T-10035

Pjaster DSP T-10035 perfekte per rezultate te persosura te flokeve te lagur dhe te thate. Me kete pjaster ju do beheni gati vetem per pak minuta per t’u zbukuruar e me pas do te jeni gati per te shkelqyer. Pjastra permban nje pllake qeramike, e cila njihet per mbrojtjen e saj ndaj flokeve kur jane ne kontakt me nxehtesine.

PIASTER PER FLOKE TE LAGUAR EDHE TE THATE

  • Per rezultate te persosura te flokeve te lagur dhe te thate.
  • Vetem per pak minuta per tu zbukuruar e gati per tu shkelqyer, ka nje material qeramike.
  • Per mbrojtjen e tyre nga nxehtesia ka nje energji 35W e nje tension 220-240V.

Bli Online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Piaster flokesh

Ngjyra

Be the first to review “DSP T-10035 – Pjaster qeramike – Shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pjaster per floke te drejte ne shitje online dyqan taxi

DSP T-10035 - Pjaster qeramike - Shitje online