Pjaster flokesh DSP 10022 me pllake qeramike

2,390 L

Ka stok

  • Pjaster flokesh me pllake qeramike
  • Shtrijne floket lehtesisht
  • Me nje temperature maksimal
  • Me buton on/off
  • Dizanj ergonomik dhe kabllo rezistente ndaj nxehtesise
KODI: DSP 10022 Kategori: , , ,

PJASTER FLOKESH DSP 10022

Pjaster flokesh DSP 10022 ku mund ti jepni flokut tuaj volumin dhe drejtimin per nje kohe te gjate, pa i demtuar ato. Mund te perdoret per floke te drejte dhe me kacurrela, i jep nje shkelqim flokut tuaj.

PJASTER ME PLLAKE QERAMIKE

Me pllake qeramike I pershateshem per floket tuaji pa I prishur ose I demtuar

Ka nje temperature e nje energji 6W e nje tension 110-240

Dhuroni flokeve shkelqim dhe volum

I mbron floket nga djegia

I pershtatshem per te gjitha llojet e flokeve

Me dizajn ergonometrik per nje perdorim sa me komod

Me kete pjaster kurseni kohen tuaj

Bli lire | Bli Mire | Bli Online | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Piaster flokesh

Ngjyra

,

Be the first to review “Pjaster flokesh DSP 10022 me pllake qeramike”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Pjaster flokesh DSP 10022 me pllake qeramik Dyqan Taxi

Pjaster flokesh DSP 10022 me pllake qeramike