Pjaster flokesh DSP 10031 | Per floke te bukura dhe te drejta

2,490 L

Ka stok

  • Ideale per floket sipas gjatesie te ndryshme
  • Ngrohet shume shpejte
  • Shume kompakte dhe shume e thjeshte ne perdorim
  • I jep flokeve shkelqim cdo dite
  • Me pllake qeramike per mbrojtjen nga nxehtesia
KODI: DSP 10031 Kategori: , , ,

PJASTER FLOKESH DSP 10031

Pjaster DSP 10031 e cila drejton te gjitha llojet e flokeve dhe gjatesine e tyre pa menduar qe do t’ju djege ose t’i demtoj floket. Produkt shume praktike per ta marre me vete kudo.

IDEALE PER DREJTIMIN E FLOKEVE

I dizejnuar per shpejtesi dhe lehtesi ne perdorim

Me pllaka me veshje qeramike per mbrojtje e flokeve

Temperature maksimale deri ne

Me indiaktore me drite LED i cili tregon per temperaturen e nxehjes

Nxehet shpejte dhe i mbron floket, i jep edhe nje shkelqim

Bli Tani | Bli Lire | Porosit Online | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Piaster flokesh

Ngjyra

Be the first to review “Pjaster flokesh DSP 10031 | Per floke te bukura dhe te drejta”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Pjaster flokesh DSP 10031 | Per floke te bukura dhe te drejta Dyqan Taxi

Pjaster flokesh DSP 10031 | Per floke te bukura dhe te drejta