Pjaster DSP 10064 per drejtimin e duhur te flokeve

2,500 L

Ka stok

  • Piaster DSP 10064.
  • I pershtatshem per te drejtimin e duhur te flokeve, pa I demtuar.
  • Ka nje energji 45W e me nje tension 110-240V, me ngjyra te ndryshme.

PJASTER DSP 10064

Pjaster DSP 10064 eshte nje pjaster shume cilesore e cila ndihmon per te drejtuar floket vetem me nje kalim dhe i mbron ato. Pa e demtuar aspak flokun tuaj duke e kaluar disa here sic ndodh me paijsjet e tjera. Pjasteri ka nje sistem te shpejte te nxehjes, temperaturen e te cilit e kontrolloni me ane te termostatit qe ka ne strukturen e tij, duke vendosur temperaturen qe deshironi.

I pershtatshem per te drejtimin e duhur te flokeve

Me pllaka qeramike te cilat stilojne floket tuaj sipas deshires

Nuk i demton floket

Me nivel te temperature deri ne 200 grade

Kabllo i rrotullueshem 360 °

Ideale per te gjithe llojet e flokeve

Shume praktike dhe funksionale

Ngrohjet shpejte per pak sekonda

Ka nje energji 45W e me nje tension 110-240V, me ngjyre te zeze

Detaje Produkti

Pesha 1 g/kg
Be the first to review “Pjaster DSP 10064 per drejtimin e duhur te flokeve”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

piaster-per-floket-dyqan-taxi-shitje-online

Pjaster DSP 10064 per drejtimin e duhur te flokeve