Pjaster flokesh DSP G-10027- Vaj flokesh – Bli online

2,690 L

Ka stok

  • Mban floket te shendetshem edhe te pademtuar
  • Pllake qeramike e cilesise se larte
  • Nxehet per 30 sekonda
  • Drejton floket ne menyre te perkryer dhe krijon onde perfekte
  • Praktike ne perdorim
KODI: G-10027 Kategori: ,

PJASTER DSP G-10027

Pjastra DSP G-10027 eshte ajo c’ka ju duhet per floke te shendetshme dhe per nje pamje rrezatuese. Kjo piaster do t’ju beje gato per shume pak minuta pasi fillon te nxehet pothuejse menjehere, 30 sekonda pasi e keni vene ne funksion.

Ajo eshte mjaft praktike pasi nuk do ta keni aspak te veshtire te drejtoni floket apo te krijoni ondet tuaja te preferuara. Piastra este lehtesisht e transportueshme per shkak te madhesise, duke kuptuar qe ate mund ta vendosni pa u shqetesuar ne valixhen tuja te udhetimit sepse nuk ze pothuajse apsakt hapesire.

Pllakat qeramike mbrojne floket tuaj nga nxehtesia qe vjen prej saj. Edhe pas perdorimi te sac floket tuaj do te jene Perser te shendetshem dhe ne gjendjen e tyre me te mire.

Ne paketimin e saj perfitoni dhurate nje vaj flokesh per mbrojtjen e nxehtesise.

BLI MIRE | BLI ONLINE | DYQAN TAXI

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Piaster flokesh

Ngjyra

,

Be the first to review “Pjaster flokesh DSP G-10027- Vaj flokesh – Bli online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dsp hair straightener g10027 piaster floke drejtim onde produkt online dyqan taxi

Pjaster flokesh DSP G-10027- Vaj flokesh - Bli online