Piaster qeramike -DSP-10023-kualitet i larte

3,490 L

Ka stok

  • Per nje pamje shkelqyese
  • Rezultat te shpejte per flokun tuaj
  • Materiali: Qeramik.
  • Nuk i demton floket
  • Ka energji 45W me nje tension 220-240V.
  • Shishe keratini dhurate per mbrojtjen e flokeve tuaj.

 

KODI: G-10023 Kategori: ,

PIASTER DSP-10023

Piaster DSP-10023, e cila jep nje rezultat te shpejte dhe nje pamje shkelqyese te flokeve tuaj. Kjo pjaster perbehet nga nje pllake qeramike, e cila i mbron floket dhe nuk i demton ato. Pjastra eshte shume e thjeshte ne perdorim dhe ju nuk do te hasni asnje veshtiresi gjate perdorimit te saj. Duke qene se ajo perbehet nga pllaka katrore, sasia e flokut qe ajo mban gjate drejtimit apo kthimit te tyre eshte relativisht e konsiderueshme c’ka do te thote qe ju do te mbaroni se stiluari floket tuaj per nje kohe shume te shkurter.

PJASTER PER NJE REZULTAT SA ME TE SHPEJTE

  • Per nje pamje shkelqyese dhe per nje rezultat sa me te shpejte per floket tuaj.
  • Materiali: Qeramik.
  • Ben mbrojtjen fale nje energji 45W me nje tension 220-240V.
  • Shishe keratini dhurate per mbrojtjen e flokeve tuaj.

Bli Online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Piaster flokesh

Ngjyra

Be the first to review “Piaster qeramike -DSP-10023-kualitet i larte”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Dsp per drejtimin e flokeve profesionale dyqan taxi

Piaster qeramike -DSP-10023-kualitet i larte