DSP-10099 – Piaster per floke te drejte-Bli Online

2,400 L

Ka stok

  • Per floket te shkelqyer dhe te mbrojtura nga nxehtesia.
  • Per nje zvogelim te efektit eletrostatik te flokeve.
  • Me elementin ngrohes me energji 55W e me nje tension 220-240V.
  • Me nje tregues kabllo 360 grade te kthyeshem.
KODI: 10099 KATEGORIA:

PJASTER DSP 10099

Piaster per floke te shkelqyeshem dhe te mbrojtur nga nxehtesia. Kjo pjaster zvogelon efektin eletrostatik te flokeve. Ajo perbehet nga nje tregues kabllo 360 grade te kthyeshem.

PIASTER PER FLOKE TE DREJTE | BLI ONLINE

  • Per floket te shkelqyer dhe te mbrojtura nga nxehtesia, e per nje zvogelim te efektit eletrostatik te flokeve.
  • Me elementin ngrohes me energji 55W e me nje tension 220-240V.
  • Me nje tregues kabllo 360 grade te kthyeshem.

Bli Online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Piaster flokesh

Ngjyra

,

Dergo vleresimin tend

Vleresime

Nuk ka vleresime

dsp profesionale per volum dhe floke te drejte online ne dyqan taxi

DSP-10099 - Piaster per floke te drejte-Bli Online

WhatsApp chat