Pjaster DSP-10072 | Per floke te drejte dhe te bute

2,700 L

Ka stok

  • Punon ne menyre profesionale
  • U jep drejtim dhe butesi flokeve
  • Baza me pllake qeramike
  • Arrin shume shpejt nivelin maksimal te temperatures
  • Ruan floket nga mbinxehja
  • Tensioni 100-240V Frekuenca 50/60Hz Fuqia 48W

 

 

KODI: 10072 Kategori: ,

PJASTER DSP 10072

Pjaster DSP 10072 shume profesionale per floket tuaj. Ajo i mbron floket nga nxehtesia dhe nuk i demton ata sepse perbehet nga pllaka qeramike qe njihen per ruajtjen natyrale te flokut. Pjastra eshte e perbere nga nje termostat, te cilin ju mund ta kontrolloni duke vendosur temperaturen qe deshironi.

PIASTER PER FLOKE TE BUTE

Nje pjaster profesionale per floket tuaj

I jep nje drejtim dhe nje butesi.

Me baze te nje pllake qeramike qe arrin shume shpejt nivelin maksimal te temperatures.

Bli Online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Piaster flokesh

Ngjyra

Be the first to review “Pjaster DSP-10072 | Per floke te drejte dhe te bute”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dsp volum drejtim floke te shendetshem rezistente online dyqan taxi

Pjaster DSP-10072 | Per floke te drejte dhe te bute