Pjaster DSP 10052 per drejtimin dhe volumin e flokeve

1,990 L

Ka stok

 • Produkti sherben per drejtimin e volumin e flokeve tuaj.
 • Ka nje energji 30W me nje tension 220-240V
 • E perbere nga ngjyra te ndryshme
 • Mund ta merrni kudo me vete
 • Nxehet brenda pak sekondave
 • Jep menjehere efekt
KODI: DSP 10052 Kategori: , , , , ,

PJASTER DSP 10052 

Pjaster DSP 10052 ju vjen ne ndihme per drejtimin edhe volumin e flokeve tuaj. Me kete pjaster ju do te jeni perhere te kuruar dhe ne qender te vemendjes. Tashme nuk keni pse te shqetesoheni se si duken floket tuaj. Pjastra siguron prakticitet te larte dhe lehtesi ne perdorim. Ate mund ta merrni kudo me vete, sidomos ne udhetime per shkak te madhesise qe mund te akomodohet lehtesisht ne canten tuaj pa zene aspak hapesire.

PJASTER ME EFEKT TE LARTE DREJTIMI DHE VOLUMI

 • Produkti sherben per drejtimin e volumin e flokeve tuaj
 • Ka nje energji 30W me nje tension 220-240V
 • E perbere nga ngjyra te ndryshme
 • Mund ta merrni kudo me vete
 • Nxehet brenda pak sekondave
 • Jep menjehere efekt

BLI MIRE | BLI LIRE | DYQAN TAXI

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Piaster flokesh

Ngjyra

Be the first to review “Pjaster DSP 10052 per drejtimin dhe volumin e flokeve”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

piaster per volumin dhe stilimin ne menyre profesionale te flokeve online ne dyqan taxi

Pjaster DSP 10052 per drejtimin dhe volumin e flokeve