Pjaster flokesh DSP 10047 per stilimin e flokeve

2,200 L

Ka stok

  • Ka nje baze qeramike
  • Realizon rreshqitje maksimale tek floket tuaj
  • Nuk i djeg floket gjate stilimit
  • Shume praktike dhue mund te merret me vete
  • Me dy ngjyra te ndryshme
KODI: DSP 10047 Kategori: , , ,

PJASTER FLOKESH DSP 10047 

Pjaster flokesh DSP 10047 eshte nje zgjedhje perfekte per femrat te cilat floket i kane piken e tyre te dobet edhe per meshkujt te cilet deshirojne te stilojne floket e tyre ne cdo kohe. Pjastra fale perberjes se qeramikes nuk i demton aspak floket tuaj duke i mbajtur ato te mbrojtura edhe te shndritshme. Ju mund ta kontrolloni pjasteren me qeramike nepermjet termostatit.

PJASTER  PER STILIMIN NE MENYRE PERFEKTE TE FLOKEVE TUAJA

  • Produkti ka nje baze qeramike e per rreshqitje maksimale per floket te mbrojtur e te bukur
  • I mbron floket nga nxehtesia dhe nuk i demton ato
  • Me dy ngjyra te ndryshme

Porosite online ne Dyqan Taxi 

Detaje Produkti

Pesha 1 g/kg
Lloji

Piaster flokesh

Ngjyra

Be the first to review “Pjaster flokesh DSP 10047 per stilimin e flokeve”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Pajster qeramike DSP 10047 per stilimin e flokeve

Pjaster flokesh DSP 10047 per stilimin e flokeve