Pjaster DSP 10063-Per floke te drejte dhe me onde

2,990 L

Ka stok

  • Perfekt per t’ju bere gjithmone te kuruar
  • Per floke te drejte dhe me onde
  • I perbere nga aksesorit i kreherit me pasqyre
  • Gjendet ne tre ngjyra
  • Tensioni 110-240V, Frekuenca 50/60Hz dhe Fuqia 45W
KODI: 10063 Kategori: ,

PJASTER DSP-10063

Pjaster DSP-10063 eshte perfekte per nje pamje te kuruar.Ajo drejton floket dhe krijon onde natyrale brenda nje kohe te shkurter, te cilat zgjasin me dite te tera pa qene e nevojshme te beni disa krehje ne dite.

PIASTER PER FLOKE TE DREJTE DHE ME ONDE

  • Ndihmon qe te jeni gjithmone te kuruar
  • Per floke te drejta e me onde te bukura
  • Bashkengjitur keni dhurate kreher me pasqyre ku mund ta mbani gjithmon me vete.

Bli Online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Piaster flokesh

Ngjyra

Be the first to review “Pjaster DSP 10063-Per floke te drejte dhe me onde”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

piaster qeramike floke te drejte me dsp profesional floke te thate dyqan taxi

Pjaster DSP 10063-Per floke te drejte dhe me onde