Sokany Hair Straightener – Kreher Flokesh – Dyqan Online

2,200 L

Ka stok

Furca qe drejtoni floket arrin ne temperaturen deri ne 750 grade celcius. Mbani shtypur butonin e energjise derisa numrat te shfaqen dhe me pas shtypni butonat +/- derisa te keni arritur temperaturen tuaj te deshiruar.

KODI: sokany-hair-straightener-rf-608A Kategori: ,

SOKANY HAIR STRAIGHTENER RF-608A

Sokany Hair Straightener RF-608A

Kreher piaster per floket Sokany i perket versionit me te fundit te teknologjise ne treg.
Nese fiksimi juaj jane floket e shtrire dhe me shkelqim, ky kreher eshte zgjidhja juaj me e mire.
Cdo mengjes eshte i ngarkuar, por me kete piaster flokesh ju nuk do te shpenzoni kohe do te drejtoni dhe do te krihni njekohesisht floket tuaj kacurrel.
Furca qe drejtoni floket arrin ne temperaturen deri ne 750 grade celcius. Mbani shtypur butonin e energjise derisa numrat te shfaqen dhe me pas shtypni butonat +/- derisa te keni arritur temperaturen tuaj te deshiruar.


Dyqan Taxi | Zgjedhja juaj me e mire!

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Piaster flokesh

Be the first to review “Sokany Hair Straightener – Kreher Flokesh – Dyqan Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Hair straightener sokany krehere piaster

Sokany Hair Straightener - Kreher Flokesh - Dyqan Online