Pjaster DSP 10070-Stilim perfekt per floket tuaj

2,590 L

Ka stok

  • Ideal per te pasur gjithmon floke te kuruar
  • Mbron floket nga djegia e nxehtesise.
  • Perbehet nga tre ngjyra te perziera.
  • Gjendet ne tre ngjyra
  • Pllake qeramike
  • Tension 220-240V  Frekuence50/60Hz Fuqi 50W

 

KODI: 10070 Kategori: ,

PJASTER DSP 10070

Pjaster DSP 10070, e cila ju jep flokeve tuaj trajtimin qe meritojne. Ajo i stilon flokeve sipas deshires qe ju keni, pa i demtuar ato dhe duke ju siguruar nje krehje qe do t’ju zgjase gjithe diten. Piastra mund te merret kudo me vete. Ajo eshte shume praktike ne perdorim dhe ju nuk do ta keni aspak te veshtire ta perdorni ate.

PIASTER PER STILIMIN E FLOKEVE TUAJ

  • Produkti ideal per te pasur gjithmon stilin dhe formen e deshiruar te flokeve.
  • Mbron floket nga djegia e nxehtesise.
  • Perbehet nga tre ngjyra te perziera.

Bli Online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Lloji

Piaster flokesh

Ngjyra

Be the first to review “Pjaster DSP 10070-Stilim perfekt per floket tuaj”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pjaster dsp qeramike mbrojtje nga nxehtesia drita led dyqan taxi

Pjaster DSP 10070-Stilim perfekt per floket tuaj