DSP-10160 | Pjaster qeramike me efekt jonik-ne shitje online

2,900 L

Ka stok

  • Perfekt per floke te drejte dhe me onde te bukura.
  • Perbehet nga pllaka qeramike
  • Efekt jonik kunder elektrizimit te flokeve
  • Gjatesia 35.7-100mm
  • Temperature 150-230 grade celsius
  • Me kordon rrotullimi 360 grade
  • Se bashku me produktin keni kapse e nje cante dhurate.
KODI: 10160 Kategori: ,

PJASTER QERAMIKE DSP 10160

Perfekt per floke te drejte dhe me onde te bukura.

Ka nje material prej pllake qeramike, me nje efekt jonik kunder elektrizimit te flokeve.

Gjatesia 35.7-100mm.

Temperatura 150-230 grade celsius, me nje kordon rrotullimi 360 grade.

Bashke ngjitur me produktin keni kapse e nje cante dhurate.

Bli Online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Piaster flokesh

Ngjyra

Be the first to review “DSP-10160 | Pjaster qeramike me efekt jonik-ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pjaster qeramike qe mbron floket i drejton shpejte online dyqan taxi

DSP-10160 | Pjaster qeramike me efekt jonik-ne shitje online