Pjaster DSP E – 10017 – Efekt jonik – Ne shitje online

3,200 L

Ka stok

 • Me pllaka qeramike
 • Mund te meret kudo me vete
 • Ka nje shtrese keratini e turmaline
 • Teknologji te avancuar me efekt jonik
 • I ben floket te bute dhe me shkelqim
 • Dhurate kristali per floke te paelektrizuar dhe te rregullt.
KODI: E-10017 Kategori: ,

PJASTER DSP E-10017

Pjaster DSP E-10017, per nje pamje te rrezatuese te flokeve tuaj sapo te dilni nga shtepia. Piastra ka nje shtrese keratini e turmaline fal teknologjise se avancuar me efekt jonik per floke te bute e per shkelqim rrezellites.

PIASTER ME EFEKT JONIK

 • Me pllaka qeramike
 • Mund te meret kudo me vete
 • Ka nje shtrese keratini e turmaline fal teknologjise se avancuar me efekt jonik
 • I lejon floket te jene te bute e me shkelqim
 • Dhurate kristali per te mbajtur floke te paelektrizuar dhe te rregullt.

Bli Online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Piaster flokesh

Ngjyra

Be the first to review “Pjaster DSP E – 10017 – Efekt jonik – Ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

DSP Professional Electric Hair Straightener pllake qeramike produkt online dyqan taxi

Pjaster DSP E - 10017 - Efekt jonik - Ne shitje online