Pjaster DSP-10083 | Per floke te shendetshme dhe natyral

2,500 L

Ka stok

  • Per floke te drejte, te pa elektrizuara, e me nje hidratim natyral
  • Shperndan ne menyre te njejte energjine e nxehtesise
  • I mban floket te shendetshem dhe te mbrojtur
  • Perbehet nga dy ngjyra,roze dhe e zeze
KODI: 10083 Kategori: ,

PJASTER DSP 10083

Pjaster DSP 10083 per floke te drejta, te pa elektrizuara, e me nje hidratim natyral. Kjo piaster shperndan ne menyre te barabarte nxehtesine duke i mbajtur floket tuaj te shendetshem. E gjeni ne dy ngjyra te ndryshme.

PIASTER QERAMIKE PER FLOKE TE SHENDETSHEM

  • Per floke te drejta, te pa elektrizuara, e me nje hidratim natyral
  • Shperndan ne menyre te barabarte energjine e nxehtesise
  • I mban floket te shendetshem
  • Perbehet nga dy ngjyra te ndryshme

Bli Online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Piaster flokesh

Ngjyra

,

Be the first to review “Pjaster DSP-10083 | Per floke te shendetshme dhe natyral”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dsp hair straightener per floke te drejte dhe te shendetshem dyqan taxi

Pjaster DSP-10083 | Per floke te shendetshme dhe natyral