Pishine rrethore 168 x 38cm Crystal Blue Pool

2,200 L

Ka stok

KODI: 58446NP Kategori: , ,

PISHINE RRETHORE 168 X 38 CM

Pishine rrethore me tre rrathe ne permasa 168 x 38 cm praktike per ta vendosur ne oborrin e shtepise.

Bere nga materiale te perzgjedhura te cilesise se larte qe garanton sigurine e femijeve gjate lojes.

Qendrueshmeria e saj e ben qe kjo pishine te perdoret per nje kohe te gjate dhe te mos demtohet lehte.

Fryhet lehtesisht me ane te nje pompe dhe paloset lehte pas perdorimi.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

pishine familjare

Ngjyra

Be the first to review “Pishine rrethore 168 x 38cm Crystal Blue Pool”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pishine rrethore intex shitje online ne dyqan taxi

Pishine rrethore 168 x 38cm Crystal Blue Pool