Pishine e vogel per bebe 61 x 15 cm Baby Pool

990 L

Ka stok

KODI: 59409NP Kategori: , ,

PISHINE E VOGEL PER BEBE

Pishine e vogel per bebe me permasa praktike 61 x 15 cm e pershtatshme per tu vendosur ne ballkon oborr apo per ta marre me vete ne plazh.

Baze e qendrueshme qe nuk kthehet apo deformohet.

Kaloni ore te tera argetimi nen rrezet e diellit duke luajtur dhe relaksuar ne kete pishine vogelushet.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

pishine familjare

Ngjyra

, ,

Be the first to review “Pishine e vogel per bebe 61 x 15 cm Baby Pool”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pishin e vogel per femije online ne dyqan taxi

Pishine e vogel per bebe 61 x 15 cm Baby Pool