Peshore manuale First Austria per rezultate te sakta

1,700 L

Ka stok

Eshte peshore mjaft komode ne perdorim .
Perfekte me mobilimin klasik dhe modern te ambjentit tuaj.
Peshorja ka nje kapacitet maksimal deri ne 130 Kg dhe rezultate te sakta.

KODI: peshore-first-austria-8004-1-WI Kategori: , Etiketime: , ,

PESHORE MANUALE FIRST AUSTRIA

Peshore manuale First Austria , per rezultate te sakta.

Ekrani i qarte per lexueshmeri te lehte te peshes.

Pesha maksimale është 130 kg dhe funksionon pa bateri.

Qendroni gjithmone te informuar mbi peshen dhe shendetin tuaj fale kesaj peshoreje.

Peshore online First Austria me ekran

Peshorja ka nje trup te qendrueshem me nje dizajn praktik dhe cepa te rrumbullakosur, nje kontrast te larte dhe shkalle analoge te lehte për të lexuar.peshore analoge tzs ne shitje online dyqan taxi

Një pikë zero të rregullueshme dhe një sipërfaqe te sigurt për një qëndrim të rehatshëm, ndersa jeni duke u peshuar.

Shfaq peshen e sakte ne sekonda sa here qe ju dëshironi të peshoheni. Ne ekranin e saj do te keni peshen e sakte pa nevojen e pajisjeve të tjera.

Kurseni hapesire ne ambiente të ndryshme kudo që të nevojitet, pasi fale dizajnit më të sofistikuar ju nuk do te keni nevoje per hapesire te madhe per ta vendosur.

Model klasik me dizajn elegant dhe të praktik njekohesisht, me peshe te lehte.

Nuk ka nevoje per energji elektrike apo bateri, pasi punon manualisht.

E pajisur me pike te rregullueshme zero, baze qe nuk rreshqet dhe siperfaqe qe pastrohet lehte, do te jete perfekte per perdorim shtepiak.

Peshore ne shitje online

Peshore me ekran analog lehtesisht te lexueshem .manual scale first austria ne shitje online ne dyqan taxi

Peshorja ka nje kapacitet maksimal deri ne 130 Kg dhe rezultate  sakta.

Dizajn i pershtatshem ,duke u kujdesur deri ne detajet me te vogla .

Peshore First Austria ka nje trup te forte metalik qe nuk rreshket.

Ndërtim i qëndrueshëm me ngarkesë të rëndë, rrota rregulluese për rregullimin e pikës zero

Perfekte me mobilimin klasik dhe modern te ambjentit tuaj.

Peshore personale ju ofron ndihme te dobishme ne analizimin e vlerave te trupit tuaj.

Eshte peshore mjaft komode ne perdorim.

Trupi i peshores perbehet nga materiale me cilesi te larte që i përmbahen të gjitha standardeve dhe specifikimeve me te fundit industriale.

Perse peshorja manuale eshte zgjidhja e duhur?

Peshorja manuale eshte zgjidhja me e shpejte, praktike dhe e thjeshte per te matur peshen ekzakte.

TZS first Austria eshte e gatshme t’ju ndihmoje ne cdo kohë. Pa ndryshim te baterise apo nevojen e energjise elektrike,  pa konfigurime te veshtira apo instalime.

Thjesht vendoseni ne nje siperfaqe te sheshte dhe te balancuar, vendosni peshen ne 0 dhe mund te peshoheni menjehere.

Numrat e medhenj lexohen qartesisht dhe me rroten e rregullimit mund te rregullohet vendosja zero.

Bere nga material rezistent ne perdorim dhe perdorim afatgjate.

Vendoseni poshte shtratit tuaj, ose mbajeni nen nje tavoline studimi, ku do te qendrojë e padukshme derisa te keni nevoje ta nxirrni dhe ta perdorni, fale permasa praktike.

Dizajni analog do te thote qe ju kurre nuk keni nevoje te vendosni apo zevendesoni baterite.

Tzs First Austria | Peshore ne shitje online dyqan.taxi

Tzs First Austria eshte dizajnuar posacerisht ne nje menyre per te komunikuar me rezultatet e sakta personale te peshes trupore tek perdoruesit me lehtesine dhe prakticitetin maksimal.

Peshorja ka per qellim te mase peshen në mënyren me te pershtatshme dhe me te lehte.

Karakteristika

  • Ngarkesa maksimale 130kg
  • Ekran analog në rritje nga 0 kg
  • Rregullim i pikes 0
  • Numra te medhenj per lexim te lehte
  • Permasa 23,5 X 23,5 X 4 cm
  • Pesha  1.55 kg
  • E bardhe / silver

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.9 kg
Lloji

Peshore

Ngjyra

Be the first to review “Peshore manuale First Austria per rezultate te sakta”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

bli online Peshore Personale First austria Dyqan Taxi rezultate te sakta

Peshore manuale First Austria per rezultate te sakta