Peshore portative | Konstante

990 L

Ka stok

 • Shkalla maksimale prej 32Kg
 • Materiali: Plastikë
 • Madhësia: Lartësia = 20 cm
 • Gjerësia = 8 cm
 • Diametri i shkallës = 7,5 cm
 • Nuk ndryshket lehtë
 • Sistemi manual dhe i qëndrueshëm.
 • Moderne dhe fortë
KODI: 6914192012359 KATEGORIA:

PESHORE PORTATIVE CONSTANT

Peshore portative e perbëre nga materiale cilësore, e afte të përballoje ngarkesa deri në 32 Kg. Duke përdorur një sistem të lëvizshëm ka një njehsor në pjesën e poshtme të matësit me një madhësi prej 1m, i cili nuk është lehtësisht i rrudhur dhe i qëndrueshëm.

SPECIFIKAT:
 • Shkalla maksimale prej 32Kg
 • Materiali: Plastikë
 • Madhësia: Lartësia = 20 cm
 • Gjerësia = 8 cm
 • Diametri i shkallës = 7,5 cm
 • Nuk ndryshket lehtë
 • Sistemi manual dhe i qëndrueshëm.
 • Moderne dhe fortë
 • Ngarkesa maksimale 32Kg
 • Grep i fortë hekuri me rezultate efikase dhe të sakta të peshimit.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Peshore portative | Konstante”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

luggage scale

Peshore portative | Konstante