Ngjites elektrik pistolete – Shufra Silikoni – Hot Glue Gun

300 L1,390 L

 • Materiali: Plastik & Alumin
 • Fuqia: 20W
 • Tensioni: 100 to 220V
 • Koha e nxehjes: 3-5 minuta
 • Dimensionet: 0.7 x10 cm
Pastro
KODI: M-ngjites pistolete-10 shufra silikoni Kategori: ,

NGJITES ELEKTRIK + 10 SHUFRA SILIKONI

Ngjites elektrik pistolete – Shufra Silikoni – Hot Glue Gun

 • Ngjites profesional perdoret ne materiale te ndryshme dhe per funksione profesionale, artizanale, artistike, izolime etj.
 • Versioni me i mire per per ngjitjen e materialeve te shumellojeshme: drurit, plastikes, kartonit, xhamit, qeramikes, gurit, tekstileve, lekures dhe metalit.
 • Ideal per riparime shtepiake si mbushje, izolime, ngjitje te objekteve te ndryshme
 • Ndertuar nga plastika ABS dhe me shtrese mbrojtese. Kjo e fundit e ben ngjitesin rezistent ndaj nxehtesise dhe rrit sigurine gjate perdorimit.
 • Ai vjen ne paketim se bashku me 10 shkopinj silikoni te cilesise se larte, pa kimikate dhe jotoksike
 • Cilesi e larte. Mjafton ta vendosni ne prize 3-5 minuta para perdorimit dhe ai do te siguroje performance superiore te ngjitjes

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

ngjites

Shufer silikoni

Pistolete elektrike, Plus 10 cope silikon, Plus 20 cope silikon, 10 silikon

Be the first to review “Ngjites elektrik pistolete – Shufra Silikoni – Hot Glue Gun”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Ngjites elektrik

Ngjites elektrik pistolete - Shufra Silikoni - Hot Glue Gun

300 L1,390 L

Shto ne Shporte