Lule Basani – Vaj Bimore | Kujdesi per Shendetin

1,400 L

Ka stok

Vaji nga lulet e Basanit eshte cilesuar si nje vaj “magji beres” ne gjithe boten. I njohur si trajtues kryesore dhe me i fuqishem mund te themi per trajtimin e  problemeve si:

-Ulcera e stomakut.
-Infeksionet e lekures.
-Bronshitit dhe Astmes.
KODI: 435628691406 KATEGORIA:

LULE BASANI | VAJ BIMORE

Vaj Bimore Lule Basani

Vaji nga lulet e Basanit eshte cilesuar si nje vaj “magji beres” ne gjithe boten. I njohur si trajtues kryesore dhe me i fuqishem mund te themi per trajtimin e  problemeve si:

-Ulcera e stomakut.
-Infeksionet e lekures.
-Bronshitit dhe Astmes.
-Dhimbjet e kokes.
-Dhimbjet e veshkave etj.
Nje ndikim pozitiv tjeter perdorimi i tij ka dhe ne luften kunder ankthit dhe depresionit.
Keshille: Vaji basani duhet te merret nen supervizimin e mjekut, pasi mund te bashkeveproje me mjekime te caktuara.
Perberesit: Vaj Ulliri, Ekstakt i Lules se Basanit. Produkt 100% natyral, pa permbajtje kimikatesh.
250ml

Bli online, kurse kohe & para | Dyqan Taxi 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Vajra

Be the first to review “Lule Basani – Vaj Bimore | Kujdesi per Shendetin”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

vaj lule basani

Lule Basani - Vaj Bimore | Kujdesi per Shendetin