Peshore elektronike DSP | Body Scale | Peshim i sakte

1,990 L2,990 L (-33%)

Ka stok

Specifikat 
Peshore elektronike
Marka: DSP
Limiti i peshes se matur: 180kg
Me sistem precizioni te sakte.
Eshte e persosur per cdo tualet.
KODI: peshore-elektronike-dsp-body-scale KATEGORIA:

Peshore DSP | Body Scale

Peshore elektronike DSP | Body Scale

Peshore elegante ne dy ngjyra, te zeze dhe roze. Aksesor shtese per tualetin tuaj. Eshte e persosur per cdo tualet. Dizajni i saj klasik i paster prej xhami e ben ate shume te lehte per t’u pastruar.
 Mund te peshoje deri ne peshe maximale 180kg. Me sistem precizioni te sakte.
Mjafton te mbani qendrimin e duhur dhe pesha reale do te shfaqet ne ekranin e saj ne menyre te menjehershme. Materiali: xhami I temperatures+ABS, me fikje automatike zero&off, treguesin e mbingarkeses dhe treguesi I energjise se ulet.
Specifikat | Peshore DSP
Body Scale
Marka: DSP
Limiti i peshes se matur: 180kg

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Peshore

Be the first to review “Peshore elektronike DSP | Body Scale | Peshim i sakte”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Peshore elektronike DSP | Body Scale

Peshore elektronike DSP | Body Scale | Peshim i sakte

1,990 L2,990 L (-33%)

Shto ne Shporte