Peshore me sensor dhjami uji First Austria ne shitje online

2,690 L

Ka stok

 

Modeli: FA-8006-1
Kapaciteti: 150 kg
Saktësia: 100 g
Afishimi i dhjamit të trupit
Treguesi i hidratimit të trupit
Ekran i lehtë për t’u lexuar në ekran LCD
Platformë e bërë nga qelqi i sigurisë
Peshore me tregues te ulët te baterisë
Treguesi i mbingarkesës

KODI: peshore-first-austria-8006-1 KATEGORIA: Etiketime: , ,

PESHORE FIRST AUSTRIA FA-8006-1

Peshore First Austria Analitike ne Shitje | Farmacie

Peshore Dixhitale me Saktësi të Lartë të Bilancit nga saktësia e lartë përdor versionet e fundit të sensorëve precize për të kapur peshën tuaj në mënyrë të saktë dhe të vazhdueshme çdo herë. Ju ofron matje të menjëhershme dhe të saktë hap pas hapi. 

Ekran i madh LCD me shkronja ekstra të mëdha dhe numra të guximshëm ju lehtëson të lexoni rezultatet tuaja edhe në një zonë me dritë të zbehtë. Platforma e guximshme dhe e fortë e shkathët nuk është më se e mjaftueshme për 180 kg. 

Dizajni i Sigurisë

Qoshet dhe skaji i mbeshtetjes ne kete peshore ne shitje First Austria nuk janë të mprehta për sigurinë e familjes tuaj. Sipërfaqja e temperuar përdoret gjithashtu për siguri dhe nuk thyehet lehtesisht.

Këmbët pa rreshqitje

Peshore e cila vjen me 4 këmbë anti-rreshqitese. Peshorja juaj do të jetë e qëndrueshme kur ta përdorni dhe veshjet mbrojtese prej gome te kembezave te saj do të mbrojnë gjithashtu dyshemenë tuaj.

E shkëlqyeshme për shtëpinë

Pesha e lehtë dhe dizajni i përballueshëm, i hijshëm dhe ekran LCD e ben te jete nje zgjedhje e shkëlqyeshme për çdo lloj përdorimi në shtëpi.

Peshore First Austria Analitike Farmacie ne Shitje

peshore analitike first austria farmaci ne shitje

Specifikimet Teknike 

Modeli: FA-8006-1
Kapaciteti: 150 kg
Saktësia: 100 g
Afishimi i dhjamit të trupit
Treguesi i hidratimit të trupit
Ekran i lehtë për t’u lexuar në ekran LCD
Platformë e bërë nga qelqi i sigurisë
Peshore me tregues te ulët te baterisë
Treguesi i mbingarkesës


Blerje online me Vetbesim ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online 

Detaje Produkti

Pesha0.3 kg
Lloji

Peshore

Be the first to review “Peshore me sensor dhjami uji First Austria ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Peshore me sensor dhjami uji First Austria ne shitje online