Peshore Ne Shitje | Peshore Personale First Austria

1,800 L

Ka stok

Eshte peshore mjaft komode ne perdorim .
Perfekte me mobilimin klasik dhe modern te ambjentit tuaj.
Peshorja ka nje kapacitet maksimal deri ne 130 Kg dhe rezultate te sakta.

KODI: 9003898080209 KATEGORIA: Etiketime: , ,

PESHORE FIRST AUSTRIA 8020

Peshore Personale First Austria | Peshore Analitike ne Shitje | Tirane

Ndjesia e fryrjes nuk eshte i vetmi problem i sezonit pas pushimeve. Eshte gjithashtu dhe lodhja derrmuese, dhimbja e stomakut dhe e kokes. Ju mund te filloni nje jete te re menjehere.

PESHORE FIRST AUSTRIA NE SHITJE PER REZULTATE TE SAKTA 

Cdo fillim i ri eshte i veshtire dhe fillimi i nje jete te shendeteshme pas sezonit te pushimeve verore apo krishtlindjeve nuk ben ndonje ndryshim.

Si fillim, programoni ne axhenden tuaj nje ecje te gjate prej 60-90 minutash gjate mbremjes. Do t’a mbushe trupin tuaj me oksigjen dhe do te rigjeneroje muskujt e lodhur.

Ecja është një mënyrë e shkëlqyer për të përmirësuar shëndetin tuaj të përgjithshëm. Vetëm 60 minuta çdo ditë mund të rrisin gjendjen kardiovaskulare. Të forcojnë kockat tuaja, të ulin yndyrën e tepërt të trupit dhe të rrisin fuqinë dhe rezistencen e muskujve.

Mund të zvogëlojë gjithashtu rrezikun e zhvillimit të kushteve të tilla si sëmundje të zemrës. Diabet tip 2, osteoporozë etj. Ndryshe nga disa forma të tjera të stërvitjes, ecja është falas dhe nuk kërkon ndonjë pajisje të veçantë ose trajnim apo para.

peshore personale first austria blerje online dyqan taxiAktiviteti fizik dhe rendesia e tij

Aktiviteti fizik nuk ka pse të jetë i fuqishëm ose të bëhet për periudha të gjata në mënyrë që të përmirësojë shëndetin tuaj. Një studim i vitit 2007 i grave joaktive zbuloi se edhe një nivel i ulët i ushtrimeve. Rreth 75 minuta në javë, përmirësoi ndjeshëm nivelet e tyre të fitnesit, kur u krahasuan me një grup femrash te cilat nuk kryenin aktivitet fizik.

Te gjitha ushqimet e pashendeteshme qe keni ngrene gjate pushimeve mund te jene tretur kohe me pare por pasojat jane ende te dukshme ne trupin tuaj. Lodhje e perhershme, shtim i tepert ne peshe dhe nje stomak i dobet. Me ushtrime intesive, me kujdes te madh ndaj produkteve qe do te konsumoni ju do

Dhe duke punuar me oraret e ushqimeve qe konsumoni do te afroheni cdo dite me prane qellimit tuaj. Me kalimin e diteve do te ndiheni me mire dhe si prove per te shijuar kete fitore gjithcka qe ju duhet eshte…

Peshore personale është nje produkt praktik, pa nevojën e zëvendësimit të baterive dhe gjithashtu ka mundësinë e vendosjes së pikës zero duke përdorur butonin në anën e peshores.

Peshore Personale F.Austria 8020 ajo qe do t’ju dhuroj shijen e vertete te triumfit tuaj.

PESHORE FIRST AUSTRIA NE SHITJE

Ekran i Lexueshem

Peshore elektronike me ekran analog me numra lehtesisht te lexueshem dhe rezultate te sakta ne maksimum.
Do te jete ne gjendje ti rezistoje te gjitha llojeve te peshes trupore deri ne nje kapacitet maksimal 130 Kg. Sensor mates me precizion te larte ne menyre qe t’ju sigurojne te merrni peshen tuaj aktuale te trupit.

Dizajn i pershtatshem, duke u kujdesur deri ne detajet me te vogla. Peshore First Austria perbet nga nje trup i forte metalik qe nuk rreshket dhe pershtatet perfekte me mobilimin klasik dhe modern te ambjentit tuaj.

Mund ta vendosni shume mire dhe ne tualetin tuaj apo dhomen tuaj te gjumit dhe ajo do te pershtatet menjehere.

Nje peshore kaq e vecante dhe multifunksionale. E cila do j’u ndihmoj ne cdo moment te dites suaj per te arritur cdo qellim qe ju keni vendosur vetes suaj.

Peshore personale ne shitje

Peshorja j’u ofron ndihme te dobishme ne analizimin e vlerave te trupit tuaj. Qendroni te informuar per parametrat e trupit tuaj ne cdo kohe te dites. Sidomos kur qellimi qe i keni vendosur vetes eshte te shtoni ose humbisni disa kg.

Eshte nje peshore mjaft komode ne perdorim.peshore personale elektronike first austria ne shitje tirane Peshorja eshte e qendrueshme fale kembezave prej gome ne pjesen e poshtme kjo e bene edhe me te sigurt ne perdorim.

Peshorja ka nje kapacitet maksimal deri ne 130 kg dhe rezultate shume te sakta.

Shiko Rezultate te sakta ne peshimin tuaj | Peshore Analitike First Austria ne shitje Tirane 


Blerje online te sigurta ne Shqiperi vetem ne Qendren me te Madhe Tregtare Online | Peshore Dyqan Taxi! 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Peshore

Be the first to review “Peshore Ne Shitje | Peshore Personale First Austria”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Peshore Personale First austria ne shitje Dyqan Taxi rezultate te sakta blerje online

Peshore Ne Shitje | Peshore Personale First Austria