Ore inteligjente Xiaomi Mi Watch | Ekran Amoled

15,500 L

Ka stok

KODI: i-2120722 Kategori: ,

ORE INTELIGJENTE XIAOMI MI | EKRAN AMOLED

Ore inteligjente Xiaomi Mi vjen me lidhje Bluetooth 5.0 dhe ekran AMOLED  1.39 inch.

Xiaomi smartwatch gjurmon aktivitetin tuaj fizik, numerimin e hapave, gjurmimin e gjumit dhe monitorimin e rrahjeve te zemres.

I pajisur me dizajn te papershkueshem nga uji 5ATM, mund ta perdorni oren ne cdo aktivitet tuajin fizik ne natyre pa asnje shqetesim.

Fale baterise me kapacitet te madh dhe algoritmeve inteligjente  minimizon perdorimin e energjise.

Mund ta perdorni oren inteligjente me lehtesi per 14 dite dhe me modalitetin e gatishmerise per 22 dite me vetem nje karikim te plote.

Ora Xiaomi Mi do te funksionoje si monitor profesional i shendetit, fale aplikacioneve te tij per zbulimin e  rrahjeve te zemres , testi i stresit, monitori i gjumit, testi i energjise se trupit, trajnimi i frymemarrjes.

Karakteristika

  • Marka: Xiaomi
  • Ekrani: AMOLED
  • Versioni Bluetooth: 5.0
  • Rezolucioni i ekranit: 454 x 454
  • Madhesia e ekranit: 1.39 inç
  • Kapaciteti i baterise: 420mAh
  • Koha e karikimit: 2 – 3 ore
  • Koha e gatishmerise: 14 dite

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

Be the first to review “Ore inteligjente Xiaomi Mi Watch | Ekran Amoled”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ore inteligjente xiaomi mi ne shitje online ne dyqan taxi

Ore inteligjente Xiaomi Mi Watch | Ekran Amoled