Ore inteligjente Amazfit Bip U Pro ne shitje

7,490 L

Ka stok

Amazfit BIP U Pro Smartwatch do t’ju ndihmoje ne mbajtjen e shendetit tuaj ne normat e duhura  me matjen e rrahjeve te zemres,  monitorimin e oksigjenit te gjakut, numerimin e kalorive dhe shume mundesive te tjera.

KODI: ore-amazfit-bip-u-pro Kategori: ,

ORE INTELIGJENTE AMAZFIT BIP U PRO

Ore inteligjente Amazfit me peshe super te lehte rreth 31g, me nje ekran me prekje ju mund te shijoni nje pamje me te gjere dhe me te qarte.

Rezolucioni i ekranit 320 x 302 krijon nje pamje elegante, duke bere te gjitha thirrjet hyrese, mesazhet dhe kujtesa jashtezakonisht te qarta.

Ora inteligjente Amazfit ne shitje

Ora inteligjente Amazfit  ka matje te drejtperdrejte te pulsit , kalorive te djegura, distances se mbuluar, lidhje me Bluetooth.

Luani muzike, kerkim ne telefon,  punon me iOS dhe Android. Eshte rezistente ndaj ujit deri ne 50 m.

Nje bateri prej 230 mAh qe ju jep nje kohezgjatje deri ne 9 dite.

Amazfit BIP u Pro perfshin gjithashtu nje sensor GPS keshtu qe ju mund te praktikoni sportin tuaj te preferuar jashte dhe te keni nje pozicionim spektakolar.

Ju do te shijoni funksionet normale  si data, kronometri, ora e alarmit, ndricimi dhe kalendari.

Nderkohe qe jeni duke udhetuar ne makinen tuaj dhe nuk keni mundesi te shikoni telefonin, njoftimet mund ti shikoni direkt nga ora.

Karakteristikat sportive te ketij smartwatchi perfshijne kronometer, numerimi i kalorive, matja e rrahjeve te zemres, matja e distances se ecjes, etj.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Ore inteligjente Amazfit Bip U Pro ne shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

smartwatch amazfit bip u pro ne shitje online dyqan taxi

Ore inteligjente Amazfit Bip U Pro ne shitje