Amazfit Pop | Ore inteligjente

9,000 L

Ka stok

  • Ekrani me diameter 1.43 inch.
  • Rezolucioni i imazhit 302 x 302.
  • Mbrojtje nga legeshtira dhe pluhuri.
  • Sinkronizim me smartphone.
KODI: amazfit-pop Kategori: ,

AMAZFIT POP ORE INTELIGJENTE

Pop Smart Watch eshte një orë inteligjente me një sensor të monitorimit të oksigjenit në gjak. Siç e dini, Amazfit është e njëjta kompani partnere e ekosistemit MIOT, inxhinierët e së cilës ju dhanë linjën e rrathëve të fitnesit Mi Band. Kjo është arsyeja pse të gjithë adhuruesit e ekosistemit me të drejtë besojnë se çdo vegël e re e kësaj marke do të jetë më e mirë se e mëparshmja.

SMART WATCH AMAZFIT PRO

Dhe kështu ndodhi me modelin Amazfit Pop Smart Watch. E cila eshtë një orë inteligjente moderne me stil, me një ekran të madh në diametër 1,43 inç dhe një rezolucion të imazhit 302 x 302 pika.

Përveç kompletit të plotë të funksioneve të orëve moderne të zgjuara të zgjuara, të tilla si: mbrojtja nga lagështia dhe pluhuri, sinkronizimi me një smartphone, kontrolli i distancës së kaluar, kaloritë e djegura, etj, vegla ka një çip “shumë interesant” “.

Kjo është prania e sensorit të monitorimit të ngopjes me oksigjen BioTracker 2. Dhe kjo, siç e dini, është një tipar jashtëzakonisht i rëndësishëm në kohën tonë! Shtoni një bateri 225 mAh dhe një dizajn elegant. Ne marrim – orë inteligjente praktike dhe të freskëta të shekullit 21 me një çmim mjaft të arsyeshëm.

Specifikat:amazfit pop smart watch
  • Monitorim i oksigjenit ne gjak.
  • Ekrani me diameter 1.43 inch.
  • Rezolucioni i imazhit 302 x 302.
  • Mbrojtje nga legeshtira dhe pluhuri.
  • Sinkronizim me smartphone.

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha0.1 kg
Be the first to review “Amazfit Pop | Ore inteligjente”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

amazfit pop ore inteligjente

Amazfit Pop | Ore inteligjente