AmazFit Neo ore inteligjente | Smart Watch

6,500 L

Ka stok

 • Materiali i trupit – plastikë Ension Përmasa – 40,3 x 41 x 11,7 mm
 • Pesha – rreth 32g
 •  Koha e karikimit – 5 orë
 •  Lidhshmëria Bluetooth – 5.0 BLE
 •  Kapaciteti i baterisë – bateri polimer jon litium 160 mAh (vlera minimale).
 • Koha e karikimit: 2.5 orë
KODI: amazfit-neo-smart-watch Kategori: ,

AMAZFIT NEO ORE INTELIGJENTE

Amazfit Neo përmban një ekran retro në të katër anët, i pajisur me katër butona fizikë dhe një dizajn i cili siguron ekuilibrin perfekt të stilit dhe funksionalitetin e gjithanshëm. Theshtë kombinimi perfekt i dizajnit klasik dhe tipareve moderne. Asnjëherë mos humbni një rrahje të rëndësishme, me ndjekjen e rrahjeve të zemrës 24 orë.

 1. Monitorimi i rrahjeve të zemrës 24/7 Matja manuale e rrahjeve të zemrës.
 2. Paralajmërim i zemrës jonormale Shëndeti juaj, në një shikim të shpejtë.
 3.  Bazohet në profilin tuaj personal dhe rrahjet e zemrës, pra është e personalizuar për ju.
 4. Ndjek të gjithë aktivitetin tuaj, më shumë sesa thjesht numërimin e hapave.
 5. Algoritmi përkthen rrahjet e zemrës tuaj në një rezultat të thjeshtë, duke ju treguar efektin shëndetësor te ushtrimeve qe keni kryer.
 6. Tregon kohën e stërvitjes, distancën dhe rrahjet e zemrës kur jeni duke u stërvitur.

 SMART WATCH AMAZFIT NEO

Ekran gjithmonë i ndezur, 24/7. Amazfit Neo përmban një ekran me stil retro, gjithnjë të ndezur. Karakteristika Lift-to-wake5 ju lejon të aktivizoni ekranin shpejt dhe natyrshëm kur lexoni kohën. Mos humb asnjëherë një njoftim. Not Njoftimi i thirrjes telefonike

– Mos humbisni kurrë një telefonatë me alarme të thirrjeve telefonike Ification Njoftimi i mesazhit

– Numërimi i mesazheve direkt nga telefoni juaj inteligjent.

– Rezistent ndaj ujit deri në 50 metra Amazfit Neo përmban një rast të jashtëm të qëndrueshëm dhe rrip PUR që siguron hidroizolim efektiv në një thellësi prej 50 metrash. Vrapim, ecje ose çiklizëm, dizajni elastik do të performojë në mjedise të vështira.

SPECIFIKIMETamazfit ore inteligjente bli online dyqan taxi
 • Ekran – ekran bardh e zi 1.2 “STN
 • Butoni4 – (ZGJIDH / Prapa / LART / POSHT)
 •  Materiale për shiritat – PUR Length Gjatësia e rripit të dorës – 12 + 8.6cm Width Gjerësia e rripit të dorës – 20 mm Material
 • Materiali i trupit – plastikë Ension Përmasa – 40,3 x 41 x 11,7 mm
 • Pesha – rreth 32g
 •  Koha e karikimit – 5 orë
 •  Lidhshmëria Bluetooth – 5.0 BLE
 •  Kapaciteti i baterisë – bateri polimer jon litium 160 mAh (vlera minimale).
 • Koha e karikimit: 2.5 orë
 •  Sensorët – sensori i akseleratorit, BioTracker sensor Sensori optik i rrahjeve të zemrës PPG bio
 • Android 5.0 ose iOS 10.0 e lart
 • Aplikimi – Zepp

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online !

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Ngjyra

,

Be the first to review “AmazFit Neo ore inteligjente | Smart Watch”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

AmazFit Neo ore inteligjente bli online dyqan taxi

AmazFit Neo ore inteligjente | Smart Watch