Nivelazione anti lice | Spray kunder paraziteve

1,290 L

Ka stok

  • Eleminon parazitet nga koka juaj
  • Perdoret lehtesisht
  • Vetem per perdorim te jashtem
  • Riktheni shkelqimin dhe largoni parazitet
KODI: b2201373 Kategori: ,

SPRAY PER ELEMINIMIN E PARAZITEVE

Spray nivelazione anti lice eshte nje ilac ne formen e spray-tit i cili ndihmon ne eleminimin e paraziteve te kokes.

Formula e suksesshme ka bere qe parazitet te zhduken ne menyre te menjehereshme dhe ne kohe te shkurter.

Mban nje arome te kendeshme kur hidhet ne floke nuk i demton aspak , perkundrazi iu jep shkelqim dhe butesi , ndersa per parazitet kthehet ne vdekjeprures.

Ne pako perfshihet : spray , manuali i udhezimit dhe nje kreher i cili ndihmon ne largimin e paraziteve.

PERDORIMI

  1. Spruconi me sprayt ne te gjithe gjatesine e flokeve tuaj.
  2. Masazhoni mire sklapin e kokes ne menyre qe te perhapet produkti.
  3. Mbulojeni koken me nje qese ose kapuc dushi
  4. Lereni per rreth 60 minuta ne qetesi qe spray te veproje.
  5. Me pas shperlajeni koken me uje te bollshem  , keshillohet te perdorni shampon e se njejtes linje (hidhi nje sy ketu https://dyqan.taxi/product/shampo-nivelazione-anti-lice-shampo-kunder-paraziteve/ )
  6. Hiqni ujin e tepert nga floket dhe me pas kriheni me kreherin i cili eshte perfshire ne paketim.

Vazhdojeni proceduren serisht pas 1 jave.

 

KUJDES NE RAST KONTAKTI ME SYTE SHPERLAJINI NE MENYRE TE MENJEHERESHME !

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Nivelazione anti lice | Spray kunder paraziteve”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Kuri me shishe 100ml me leng kunder paraziteve

Nivelazione anti lice | Spray kunder paraziteve