Anti Lice Machine | Makine per heqjen e morrave nga floket

1,990 L2,900 L (-31%)

Ka stok

 • Eliminon morrat dhe vezet e tyre.
 • Shume i bute edhe i pademshem per lekuren e kokes.
 • Nderohet filtri sa here qe e perdorni.
 • Kënd i rregullueshëm i kokes se krehjes.
 • Dhëmbë çeliku të rrumbullakët.
KODI: K-200720-120 Kategori: ,

ANTI LICE MACHINE | MAKINE PER MORRA

Machine Anti Lice është një makine e riperdorshme dhe pa asnje efekt anesor apo kosto si shampo per morra, efektive ndaj morrave si për fëmijët ashtu edhe për të rriturit.

Kjo makine shume efektive është e sigurt per eleminimin e morrat ne kokë si edhe per therrizat qe krijohen prej tyre.

Perse te perdorni  Anti Lice machine?

Zbulimi i paraziteve ne menyre te hershme eshte menyra me e mire per ti eleminuar dhe per te mos perhapur nje infektim.makine kunder morrave te kokes blerje online ne dyqan taxi si shampo per morra

Perdoreni makinen kunder morrave si menyren me te sigurt dhe efikase per te kontrolluar rregullisht floket e familjes suaj per parazite apo vezet e tyre.

Makina eshte me e sigurte se te gjitha shampot apo ilacet qe mund te permbajne kimikate te demshme dhe qe kane efekte anesore shume here.

Kjo makine kunder paraziteve te kokes eshte trajtimi i cili nuk ka asnje efekt anesore ne shendetin tuaj apo te femijeve, gjithashtu eshte i riperdorshem dhe anti alergjik.

Anti lice machine eleminon parazitet dhe vezet e tyre pa asnje lloj kimikati te demshem per lekuren dhe floket.

Menyra me efektive per heqjen e morrave nga floket online ne dyqan.taxi

Krehjet elektrike apo shampot me kimikate jane shpeshhere jo vetem te demshme por dhe pa rezultate te kenaqshme.

Shampot irritojne skalpin e kokes dhe shkaktojne here pas here krruarje te lekure, por me kete makine Anti Lice do te shpetoni njehere e mire nga keto probleme. Me cmimin me te mire ne Dyqan.Taxi

Si funksionon kjo makine per heqjen e morrave nga floket?

Kjo makine perdor kreherin e saj te dhembezuar per heqjen e morrave nga floket.

E bere me celik inoks dhe fuqi te larte thithese per te kaluar pa problem ne gjithe lekuren e kokes. Ajo terheq parazitet dhe vezet e tyre duke i bllokuar ato ne filtrin kapes te saj.kreher per morrat ne shitje online dyqan taxi

Pas mbarimit te trajtimit, thjesht shkeputeni filtrin kapes dhe vendosni kapakun per te ruajtur higjienen.

Makina kunder morrave funksionon me mire ne floke te thate.

Asnje trajtim tjeter kunder paraziteve nuk eshte aq proaktiv dhe efektiv sa makina kunder morrave. Nje pajisje qe duhet te jete ne shtepine e cdo familjeje.

Makina kunder morrave perdor krehrin dhe fuqine thithese per te eleminuar morrat dhe vezet e tyre.

Dhembezat e ketij kreheri jane te rrumbullakosura per te kaluar pa probleme neper koke dhe per te mos krijuar asnje irritim ne lekure.

Koka e kreherit eshte krijuar per t’u përshtatur me formen e kokes per rehati maksimale ne varesi te gjatesise se flokëve.

Dizajni eshte praktik, i lehte ne perdorim dhe i rrumbullakosur ne menyre qe te mos kete skaje ose maja te mprehta gjate perdorimit te tij.

MAKINE PER HEQJEN E PARAZITEVE NGA FLOKET PA KIMIKATE

Makina kunder morrave ka nje force terheqese shume te madhe e cila pervecse eliminon morrat , terheq edhe vezet e tyre duke lene pas nje pasterti te jashtezakonshme ne koken tuaj apo te femijeve tuaj.

Ne pjesen e kokes ajo eshte e perbere nga materiali i celikut i cili nuk eshte aspak i demshem per lekuren e kokes apo per floket.anti lice machine kunder paraziteve bli online ne dyqan taxi

Makineria kundër morrave funksionon më së miri në flokë të thatë.

Dhëmbët e kesaj makine janë të rrumbullakosur pa krijuar keshtu probleme në kokë.

Kreheri i kesaj makine eshte dizajnuar që të përshtatet me cdo lekure qe perben koken tuaj edhe me gjatesine e flokeve duke dhene ndjesine e kreherit edhe komoditetin qe ofron ai.

Pas perdorimit mjafton qe te hiqni fitrin qe eshte vendosur ne te edhe te vendosni nje te ri.

Ne strukturen e saj eshte e perbere nga materili i plastikes shume cilesore ABS.

Vepron shume shpejte dhe eshte shume e thjeshte gjate perdormit.

Perbehet nga drite LED e cila ju tregon se kur makina eshte ne funksionim.

Cilat jane perparesite e perdorimit te nje makine kunder morrave ndaj metodave te tjera?

Makina kunder morrave eshte e shpejte dhe e lehte per t’u perdorur. Kreheri V-Comb eshte shume efektiv ne zbulimin dhe eliminimin ne cdo faze te infektimit.

Eshte e bere nga materiale me cilesi te larte eko miqesore dhe anti alergjike.

Dizajn kompakt dhe i levizshem, e ben shume praktik ne perdorim.

Makina kunder paraziteve mund te perdoret nga gjithe familja pasi filtri i tij eshte i heqshem dhe cdo here qe perdoret i vendosni nje filter te ri, duke ruajtur maksimalisht higjienen.

Dhembezat e ketij kreheri jane te buta me skalpin e lekures, gje qe nuk do te irritoje lekuren tuaj pasi ta perdorni. Me ane te vetem nje butoni te thjeshte te ndezjes keni mundesine ta kontrolloni ate lehtesisht.

Gjithashtu kjo makine eshte e pershtatshme per te gjitha llojet e flokeve dhe mund te perdoret nga te gjithe si meshkuj dhe femra.

Makine per heqjen e paraziteve te kokes ne shitje

Me kete makine per heqjen e paraziteve te kokes nuk keni pse te perdorni me kimikate , shampo per morra apo trajtime te tjera te demshme dhe te kushtueshme.

E thjeshte dhe miqesore me lekuren kjo makine V-Comb eshte nje kreher morrash i riperdorshem dhe pa krijuar alergji per femijet dhe te rriturit.

Ky trajtim i bute por efektiv, eshte i sigurt per perdorim ne shtepi dhe eliminon si morrat e kokes ashtu edhe vezet e tyre.

Ndersa krehni butesisht floket, filtrat e kesaj makine per heqjen e paraziteve te kokes do te bllokojne ne menyre te sigurt parazitet dhe vezet e tyre.

Kjo e ben rikontrollimin e flokeve here pas here me te lehte dhe gjithashtu zvogelon shanset per infektim.

Pas cdo trajtimi, thjesht hiqni kapesin e filtrit vendosini kapakun dhe hidhni ne kosh filtrin e perdorur.

Pajisje per parazite Anti Lice Machine V-Comb ne shitje Dyqan.Taximakine per heqjen e morrave ne shitje online dyqan taxi shampo per morra

Pajisje efektive dhe shume e shpejte per eleminimin e paraziteve. 

I bute me skalpin e kokes tuaj dhe floket, perdoret pa pasur nevoje per kimikate apo ilace te tjera me kimikate te demshme per shendetin tuaj si shampo per morra.

Anti alergjik dhe miqesor me lekuren, kjo pajisje per parazite eshte e pershtatshme si per femije edhe te rritur.

Shume e shpejte ne heqjen e morrave dhe vezeve te tyre, do tju siguroje nje lekure te paster dhe floke te shendetshem pa asnje parazit.

Si perdoret makina per heqjen e morrave nga floket?

Makina eshte shume e lehte per tu perdorur nga te gjithe. Mjafton te vendosni filtrin ne vendin e tij dhe ta rrotulloni ne drejtim te akrepave te ores, duke u siguruar qe te jete puthitur mire.

Shtypni butonin qe eshte ne trupin e pajisjes per te filluar krehjen. Krehni butesisht floket duke filluar nga pjesa e perparme e saj dhe me pas ne pjesen mbrapa.

Nderkohe qe ju krehni floket pajisja do te terheqe parazitet ne filtrin e saj. Hiqni filtrin pasi te keni mbaruar, vendosni kapakun ne pjesen e siperme te tij. Pas kesaj hidhni filtrin e perdorur ne mbeturina. Nuk eshte alergjike si shampo per morra.

Cdo here qe ju do perdorni makinen duhet te vendosni nje filter te ri.

SPECIFIKATmakine kunder morrave produkt online dyqan taxi
 • Eliminon morrat dhe vezet e tyre.
 • Funksionon njesoj sikur te krehnit floket.
 • Shume i bute edhe i pademshem per lekuren e kokes.
 • Nderrohet filtri sa here qe e perdorni.
 • Kënd i rregullueshëm i kokes se krehjes.
 • Dhëmbë çeliku të rrumbullakët.
 • Nuk shkakton efekte anesore ne lekure.
 • Me dizajn shume fleksibel.
 • Efektive per pastertine e flokeve tuaj.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire ne treg 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Ngjyra

Lloji

Makine kunder morrave

Be the first to review “Anti Lice Machine | Makine per heqjen e morrave nga floket”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine per morra qe nuk konsumohet si shampo kundra morrave anti lice

Anti Lice Machine | Makine per heqjen e morrave nga floket

1,990 L2,900 L (-31%)

Shto ne Shporte