Shampo kunder paraziteve | Careline 100ml

1,990 L

Ka stok

Shampo efektive per femije dhe te rritur kunder paraziteve te flokeve, me perberje bimore dhe veti antibakteriale.

KODI: L-2120202 Kategori: ,

SHAMPO KUNDER PARAZITEVE PER FEMIJE DHE TE RRITUR

Shampo efektive kunder paraziteve per femije dhe te rritur. Ofron zgjidhjen me te sigurt te besueshme per eleminimin e paraziteve te flokeve.

E pershtatshme per perdorim per te gjithe moshat si te rriturit dhe femijet, duke siguruar rezultate te menjehershme.

Perberja e saj eshte e sigurt ne perdorim dhe pa asnje kimikat te demshem per floket apo lekuren tuaj.

Formula bimore e CareLine eleminon jo vetem parazitet nga floket por edhe vezet e tyre, duke e pastruar thellesisht skalpin e kokes.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Shampoo

Ngjyra

Be the first to review “Shampo kunder paraziteve | Careline 100ml”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

shampo kunder paraziteve ne shitje online ne dyqan taxi

Shampo kunder paraziteve | Careline 100ml