Shampo Nivelazione anti lice | Shampo kunder paraziteve

1,290 L

Ka stok

  • Shampo kunder paraziteve.
  • Eleminon morrat dhe mbetjet e tyre.
  • Rigjeneron skalpin.
  • Mban arome te mire.
  • Vetem per perdorim te jashtem.
KODI: b2201372 Kategori: ,

SHAMPO KUNDER PARAZITEVE

Nese ende nuk e keni gjetur produktin ideal per eleminimin e paraziteve te kokes ose vezeve te tyre Dyqan Taxi vjen me nje zgjidhje.

Shampo Nivelazione  eshte nje mrekulli e shkences se viteve te fundit . Ndihmon ne eleminimin dhe shkaterrimin e te gjithe morrave dhe mbetjeve te tyre.

Formule e pasur me elemente kimik te cilet ushqejne floket dhe demtojne parazitet.

Eshte vetem per perdorim te jashtem , ka nje efekt relaksues dhe ben qe skalpi te rigjenerohet dhe te ushqehet.

I jep flokut elasticitet dhe jete.

Perdorimi

  1. Ne koken e lagur gjate dushit keshillohe te aplikohet shampoja dhe te masazhohet mire skalpi .
  2. Lereni shampon te veproje per 10-15 minuta.
  3. Me pas shperlajeni ne uje te bollshem .
  4. Krihni floket me kreherin e perfshire ne paketim .
  5. Perseriteni kete ritual 3 here ne jave.

Per ekekt me te shpejte keshillohet te perdoret sebashku me https://dyqan.taxi/product/nivelazione-anti-lice-spray-kunder-paraziteve/

DyqanTaxi tregohet gjithmone i kujdesshem per te sjell tek ju produktet me cilesine me te mire!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Shampo Nivelazione anti lice | Shampo kunder paraziteve”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Shishe me 100ml shampo te lengeshme

Shampo Nivelazione anti lice | Shampo kunder paraziteve