Mikser per brumera me ene DSP KM-3030 – Bli online

12,900 L14,900 L (-13%)

Ka stok

 • Ideal per gatime brumi dhe embelsira te ndryshme
 • Ka butonin on/off per te vepruar
 • Me 3 elemente per rrahjen e vezeve dhe spirale brumi
 • Me nje kapciteti 5.0L
 • Me 6 shkalle te ndryshme shpejtesie m
 • Me nje fuqi 1000W, tension 220-240V dhe frekuence 50/60HZ

MIKSER BRUMI DSP KM-3030

Mikser Brumi DSP KM-3030 shume i nevojshem per gatime brumi dhe mbelsira te ndryshme. Mikserin mund ta komandoni nepermjet butonave qe gjenden ne te. Mikseri eshte i perbere nga gjashte shkalle te ndryshme te shpejtesise, ku ju vendosni shpejtesine qe deshironi.

MIKSER PER BRUMERA ME ENE

 • I nevojshem per gatime brumi dhe embelsira te ndryshme
 • Me butonin on/off
 • Me 3 elemente per rrahese veze dhe spirale brumi
 • Me nje kapciteti 5.0L
 • Me 6 shkalle te ndryshme shpejtesie me Turbo
 • Me nje fuqi 1000W, tension 220-240V, fekuence 50/60HZ

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Mikser

Ngjyra

Be the first to review “Mikser per brumera me ene DSP KM-3030 – Bli online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

stand blender dsp mixer profesional white-dyqan-taxi

Mikser per brumera me ene DSP KM-3030 - Bli online

12,900 L14,900 L (-13%)

Shto ne Shporte