Grirese mikser per fruta dhe perime | Pajisje Kuzhine

1,300 L

Ka stok

Karakteristika 
  1. E sigurte dhe efektive per perdorim kurdohere.
  2. Mbron duart tuaja gjate perdorimit.
  3. Kursen kohe dhe perpjekjen tuaj per prerje precize nga ju.
  4. Mund te prisni kastraveca, molle, karrota etj.
  5. Dizjan pa rreshqitje dhe i qendrueshem.
KODI: L-012 Kategori: ,

GRIRESE MIKSER PER FRUTA & PERIME

Grirese mikser per fruta dhe perime

Thuajini lamtumire thikave te kuzhines! 
Metoda tashme e vjeter e prerjes se perimeve, ngadalte dhe me e rendesishmja e pasigurt nuk duhet te jete me pjese e rutines ne kuzhinen tuaj. Grirese multifunksionale per perdorim te shpejte dhe efikas ne prerjen e perimeve apo frutave. Nuk merr aspak hapesire ne ambjentin e kuzhines. Mund ta sistemoni mjaft mire ne raft apo ne sirtar.
Nje ndihme e madhe ne kuzhine! 
Kursen kohe dhe ju ndihmon ne realizimin e pjatave tuaja me shpejte. Nje pamje e kuruar deri ne detaje ben diferencen ne tryezen tuaj. Prerja e shpejte mundeson qe ju te prisni perime te ndryshme si kastraveca, karrota, patellxhan. Apo fruta si molle, banane ne forme te rregullt dhe pa bere pis duart apo i demtuar ato nga mprehtesia e thikave.
Makine me shume funksione prerese! 
Prerje e shpejte, e sigurt dhe e pershtatshme. Ushqimi i shijshem eshte me i lehte per t’u bere. Pastroni patatet, karrotat nga lekura brenda disa sekondave. Gjellet e ndryshme qe do te pergatisni do te kene perime te njetrajtshme ne prerje, sallatat tuaja nuk do te kene asgje me pak se pjatat e sallatave ne lokale.

Grirese mikser per fruta dhe perime

grirese mikser per fruta dhe perime

Karakteristika 
  1. E sigurte dhe efektive per perdorim kurdohere.
  2. Mbron duart tuaja gjate perdorimit.
  3. Kursen kohe dhe perpjekjen tuaj per prerje precize nga ju.
  4. Mund te prisni kastraveca, molle, karrota etj.
  5. Dizjan pa rreshqitje dhe i qendrueshem.

Bli online ne Dyqan Taxi, kurse kohe dhe para!

 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Grirese

Be the first to review “Grirese mikser per fruta dhe perime | Pajisje Kuzhine”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

prerese mikser per perime dhe fruta

Grirese mikser per fruta dhe perime | Pajisje Kuzhine