Grirese Hudhrash Manuale – Garlic Master

1,190 L

S’ka stok

-Prisni hudhra me nje rrotullim te thjeshte.
-Perfshine nje rul per hequr lekuren e hudhres
-Asnje rremuje ne kuzhine
-Duart nuk do te marrin aromen e hudhres
-Pastrohet lehtesisht.

Grirese Hudhrash Garlic Master

Specifikat

Materiali: Plastik
Ngjyra: E bardhe
Pesha: 140g
Masa: 13.8*5*5.8cm

KODI: 735541907241 Kategori: , , Etiketime: ,

GARLIC MASTER

Grirese Hudhrash Manuale – Profesionale Garlic Master ne Dyqan Taxi.

Ndaloni luften per prerjen dhe kriposjen e hudhres.

Garlic Master eshte nje produkt revolucionar, prerja me saktesi ne 81 kube te persosura tashme eshte teper e thjeshte dhe arrihet ne nje kohe te shkurter.

Vendosni hudhrat e qeruara brenda ne Grirese Hudhrash Profesionale dhe me pas vetem rrotullojeni. Rrjeti i prerjes se celikut krijon kube te persosura te hudhres vetem ne pak sekonda. E perkryer per te shtuar kete perberes me vlera te larta ushqimore ne gatimet tuaja me lehtesi.

Sekreti qendron ndersa ju levizni pjesen e siperme permes nje rrjeti prerje celiku inox prej 16 thikash ne forme brisku te mprehte. Pastaj nje teh i dyte mundeson prerjen ne 81 kube te persosura pa mbeturina dhe pa rremuje.

Tani cdo kush dhe personat qe e kane pas problem prerjen e hudhres mund ta zgjidhin kete problem ne disa sekonda me kete Grirese Manuale Hudhrash. Sillni arome natyrale dhe lende ushqyese ne te gjitha ushqimet tuaja.

I shpejte dhe i lehte per tu perdorur. Mund ta lani lehtesisht ne lavapjate. E shkelqyeshme per makaronat, buken me hudher, perimet mishin e me shume gatime qe ju pergatisni.

Ju nuk keni as nevoje ta prekni hudhren me kete Grirese Hudhrash Garlic Master ne Dyqan Taxi

Prerese hudhrash Garlic Master profesionale manuale ne dyqan taxi

-Prisni hudhra me nje rrotullim te thjeshte.
-Perfshine nje rul per hequr lekuren e hudhres
-Asnje rremuje ne kuzhine
-Duart nuk do te marrin aromen e hudhres
-Pastrohet lehtesisht.

Grirese Hudhrash Garlic Master

Specifikat 

Materiali: Plastik
Ngjyra: E bardhe
Pesha: 140g
Masa: 13.8*5*5.8cm


Blerje online te sigurta ne Shqiperi ne Qendren me te madhe Tregtare Online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Grirese

Be the first to review “Grirese Hudhrash Manuale – Garlic Master”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

grirese hudhrash manuale garlic master ne dyqan taxi

Grirese Hudhrash Manuale - Garlic Master

1,190 L