Hand Mixer Sokany – Blender Dore – Bli Online

1,890 L

Ka stok

Me 2 rrahese metalike cilesore dhe qe i rezistojne kohes, te sigurta gjate perdorimit nuk levizin nga pozicionimi i tyre.
E lehte per tu pastruar mjafton qe ju te hiqni rraheset nga mikseri dhe mund ti lani me uje te bollshem ose ne lavastovilje.
KODI: hand-mixer-sokany-lb-3001-a Kategori: , ,

HAND MIXER SOKANY LB3001A

Blender Dore | Hand Mixer Sokany

Mikser dore Sokany do te lehtesoje punen tuaj ne kuzhine. Me fuqi 250W dhe i projektuar me material cilesor, shnderrohet ne nje aksesore i cili nuk duhet ti mungoje kuzhines.
I gatshem te perzieje dhe perberesit me te trashe duke i kthyer ne nje mase te njetrajteshme pa kokrriza.
Me 2 rrahese metalike cilesore dhe qe i rezistojne kohes, te sigurta gjate perdorimit nuk levizin nga pozicionimi i tyre.
E lehte per tu pastruar mjafton qe ju te hiqni rraheset nga mikseri dhe mund ti lani me uje te bollshem ose ne lavastovilje.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Blender

Vleresim mesatar

5.00

01
( 1 Review )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

1 Vleresim per kete produkt

  1. 01

    nga Ambra

    Duket e mire

Main Menu

hand mixer blender dore sokany

Hand Mixer Sokany - Blender Dore - Bli Online