Mbushes dylli per heqjen e qimeve ne shitje | Bli Online

290 L

Ka stok

  • Aplikohet shume lehte ne lekure.
  • Heq qimet me gjatesi 3-5 mm.
  • Duhet te shkrihet perpara aplikimit.
  • Nuk e demton lekuren.
  • E gjeni me perberje te ndryshme sipas preferences suaj.
KODI: K-200720-047 Kategori: , , ,

MBUSHES DYLLI PER HEQJEN E QIMEVE

Dylli Hellenia është i bazuar në një teknikë te koheve te hershme për heqjen e qimeve që vjen nga vendet e Lindjes.

Ai e depilon lekurne ne menyre perfekte dhe i i jep asaj butesine e nje bebi. Nese aplikoni dyllin Helenia ne lekuren tuaj ju nuk do te keni nevoje qe depiloheni per 4 javet e ardhshme.

makineri dylli hellenia wax simple use bli online dyqan taxiGjatësia ideale e qimeve qe mund te kape ky dyll edhe qe eshte ne gjendje t’i shkulle me rrenje nga lekura juaj, varion midis gjatesise 3 deri në 5 mm.

Produkti mund të nxehet në mikrovalë për disa sekonda derisa dylli brenda tij të bëhet i lëngshëm.

Dylli oriental Hellenia ka sasi te larta te perberjes se sheqerit prej te cilit ai pefiton edhe aftesine ngjitese tejet te larte.

Ju nuk keni pse te shqetesoheni per efektet anesore qe mund te sjelle dylli sepse ju mund ta depiloni te njejtin vend disa here pa e irrituar lekuren tuaj apo ta demtoni ate.

Pasi ta keni depiluar trupin tuaj mjafton te laheni me uje te fresket edhe te vaket dhe shijoni lekuren e lemuar dhe te bute.

Bli Online | Realizo blerjen tende online vetem ne Dyqan Taxi.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Makine Dylli

Ngjyra

Be the first to review “Mbushes dylli per heqjen e qimeve ne shitje | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makineri dylli hellenia wax simple use bli online dyqan taxi

Mbushes dylli per heqjen e qimeve ne shitje | Bli Online

WhatsApp chat