Parafine per shkrirjen e dyllit per depilim | DSP F-70005

2,300 L

Ka stok

  • Realizon shkrirjen perfekte te dyllit brenda pak minutave
  • Shume praktike dhe e thjeshte ne perdorim
  • Perbehet nga dy ngjyra te ndryshme
  • Rekomandohet mos te preket pa mbaruar procesi i shkrirjes se dyllit
  • Lehtesisht e pastrueshme
KODI: DSP F-70005 Kategori: , ,

PARAFINE DYLLI DSP  F-70005

Parafine dylli DSP F-70005 per shkrirjen e dyllit shume e deshiruar nga femrat vjen me nje super cilesi dhe cmimin me konkurues ne treg. Parafina per shkrijen e dyllit do t’ju kurseje shpenzimet e medha neper sallone bukurie.

MAKINERI PER SHKRIRJEN E DYLLIT

  • Mund te vendosni ne ene nje sasi dylli qe do krijoje procesin e shkrirjes ne temperature maksimale.
  • Pajisja eshte e perbere nga dy ngjyra te ndryshme
  • Nuk duhet te preket derisa te mbaroje procesin e shkrirjes se dyllit

Bli online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1 g/kg
Lloji

Makine Dylli

Ngjyra

,

Be the first to review “Parafine per shkrirjen e dyllit per depilim | DSP F-70005”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makineri per shkrijen e dyllit per depilim dsp online ne dyqan taxi

Parafine per shkrirjen e dyllit per depilim | DSP F-70005