Set Depilimi me dyll | Makine per dyllin | Depilim total

1,490 L1,790 L

  • Praktike dhe shume e lehte ne perdorim.
  • Lekura juaj do te jete e bute.
  • Produkti ka material cilesor dhe shume rezistent.
Makine Dylliset depilim
Pastro
KODI: set-depilimi-makine-dylli-dyll Kategori: , Etiketime: , ,

MAKINE DYLLI PER DEPILIM ME 10 SHKOPINJ

Set Depilimi | Makine per dyllin | Makina per depilim  + Dyll  me 10 shkopinj |  Dyqan Taxi

Makine me dyll per depilim me ngrohje shume praktike

DEPILIMI ME DYLL

Set Depilimi me dyll Makine Dylli bli porosit online dyqan taxi

Makine per dyllin e depilimit , eshte projektuar per te ngrohur dyllin per heqjen e qimeve ne krah, kembe , sqetull, linje bikini dhe pjese te tjera te trupit pa demtuar lekuren . Depilime me dyll heqja e qimeve te padeshiruara me lehtesi ,shpejtesi dhe pa irrituar lekuren .
Makina  per shkrirjen e dyllit permban me kapakun dhe NJE tas alumini i cili hiqet . Shume funksionale.

MAKINE PER DEPILIM ME DYLL

Ngrohet me korent dhe keni mundesine e kontrollit te nxehtesise.
Shume praktike dhe efikase per nje depilim pa efekte anesore.
Makina per depilim me dyll
Paketimi permban edhe 1 qese dyll dhe disa shkopa per hapjen e dyllit ne pjeset e trupit qe ju do te depiloni.
Set depilimi me makine per shkrijen e dyllit me permasat 18×13.5 cm.

DEPILIMI ME DYLL TE FEMRA 

Si të bëni një depilim me të nxehtë në mënyrë që të keni një lëkurë të butë e të pastër

Në këtë rast duket se është me vend shprehja “të dukesh  e bukur, duhet të vuash pak”. Në fakt, dylli është një nga torturat që duhet të durojnë femrat për të pasur një lëkurë të lëmuar dhe të tregojmë këmbët, dhe jo vetëm.

DEPILIMI ME DYLL NË SHTËPI

Ja disa keshilla si te lehtesoni dhimbjet gjate depilimit me dyll.

Gjithmone duhet te kemi bere nje dush nje ore para ores se caktuar per depilim. Kjo e ben lekuren me te bute dhe depilimin me te dhimbshem. Sugjerohet te behet nje skrab eksfoliues. Kjo pastron lekuren dhe te gjitha qimet e shkurtra duken me mire ne siperfaqe dhe gati qe letra ngjitese ti nxjerri jashte.

Nje nga sekretet e depilimit me dyll pa dhimbje edhte vendosja e dyllit në lëkurë në drejtim te rritjes dhe terheqja eshte me pak e dhimbshme nese thahet, hiqet kollaj ne drejtimin e kundert. perdorni frymemarjen e kontrolluar per ta ndjere dhimbjen shumë të lehtë.

PERDORNI DYLLIN E VAKET

Nje nga sekretet eshte dhe nxehtesia e dyllit e cila nuk duhet te jete shume e larte. Lereni dyllin te jete ne temperature te vaket. Të mos përdoret shumë i nxehtë.

Shmangni Kafen pas depilimit
DEPILIM ME DYLL PRO WAX 100

NJE SET SHUME I PERDORUR NGA TE GJITHA FEMRAT

Per nje depilim te plote dhe te shpejte perdorni setin e depilimit me 10 shufrat e dyllit.


Set depilimi | Makine per dyllin dhe dylli vijne per ju sebashku me nje cmim fantastik online vetem ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Makine Dylli, set depilim

Be the first to review “Set Depilimi me dyll | Makine per dyllin | Depilim total”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Set depilimi makine depilimi me dyll dyqan taxi online porosi makina per depilim me dyll

Set Depilimi me dyll | Makine per dyllin | Depilim total

1,490 L1,790 L

Shto ne Shporte