Makineri Dylli per depilim | Makine Depilimi me dyll ne shtepi

1,290 L

Ka stok

1. Para perdorimit sigurohuni qe lekura te jete e paster.
2. Vendosni dyllin ne makinen e dyllit.
3. Vendoseni pajisjen ne prize dhe mbajnei derisa te shkrihet dylli.
4. Aplikoni dyllin.
5. Shijoni lekuren e bute pa qime

KODI: 6971072790196 Kategori: , Etiketime: , ,

DEPILATORY HEATER | MAKINE DYLLI PER DEPILIM

Makineri Dylli – Depilatory Heater | Makine Depilimi me dyll per depilim ne kushte shtepie | Cmimi me Fantastik

Ngrohje automatike, kompakte dhe fleksibile.

Makineri Dylli teper e lehte per t’u perdorur. Eshte e persosur per shkrirjen e dyllit. Nuk keni pse beni ene pis apo rremuje ne ambjentin e shtepise dhe te punes tuaj. Rimbushet lehtesisht. Menyra me e mire per te hequr qimet tuaja te padeshiruara.

DYLLI PER DEPILIM

Dylli per depilim eshte nje nga metodat me te hershme dhe shume efikase ne heqjen nga rrenja te qimeve.
heqja e qimeve me dyll behet me e thjeshte fale kesaj pajisjeje qe ngroh dyllin ne cast.

Projektuar me material ABS. I cili eshte eko-miqesor, i sigurt pa aroma jo te kendshme dhe mbi te gjitha jo toksik. Largimi i qimeve te padeshiruara me kete makine dylli ne pjesen e krahut, kembes, sqetullave dhe zonen bikini tani eshte me e lehte dhe me e shpejte. Lekure e bute si nje femije dhe aspak e demtuar apo e irrituar. Nje pjese e tejdukshme ne kete pajsije e vendosur posacerisht qe ju te vezhgoni gjendjen e dyllit ne ene pa e hapur ate.

MAKINE DYLLI PER DEPILIM | SHKRIRJE E SHPEJTE E DYLLIT

Vjen me nje peshe te lehte dhe praktike per tu mbajtur ne portofolin tuaj kur jeni duke udhetuar. Mbajeni lekuren tuaj te paster me kete makineri dylli. Ngrohni dyllin e fishekeve per ta bere ate te lengshem per rreth 20 minunta. Ngrohje automatike. Heqja e qimeve me dyll, makina eshte e perkryer dhe per perdorim profesional dhe jo vetem si nje makine depilimi me dyll ne kushte shtepie. Makine depilimi cmimi me i lire

Specifikat:

Depilatory Heater | Makine Depilim nga Dylli

roll on wax heater Depilim me dyll dyqan taxi

Materiali: ABS
Ngjyra: E bardhe+Pink
Lidhja: EU
Tensioni: 220-240V / 50-60Hz
Fuqia: 40W
Dimensionet: 19.5*7.5*4.6cm
Pesha: 164.1g

DEPILIM ME DYLL

Makineri Dylli  Perdorimi:
1. Para perdorimit sigurohuni qe lekura te jete e paster.
2. Vendosni dyllin ne makinen e dyllit.
3. Vendoseni pajisjen ne prize dhe mbajnei derisa te shkrihet dylli.
4. Aplikoni dyllin ne pjesen ku deshironi te depiloheni.
5. Vendosni letren e depilimit dhe me pas sigurohuni qe te jete ngjitur mire.
6. Hiqeni letren shpejt ne krahun e kundert te qimeve. Mund ta perdorni 1-3 here letren.
7. Sugjerojme te aplikoni Vaj Aloe Vera pas perdorimit ne zonen e depiluar nga kjo makineri dylli per depilim.

Depilimi me dyll ne kushte shtepie tashme eshte shume i lehte. 


Blerje online te sigurta ne Dyqan Taxi, Qendra Tregtare me e madhe Online.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Makine Dylli

Be the first to review “Makineri Dylli per depilim | Makine Depilimi me dyll ne shtepi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makineri dylli depilatory heater makine depilimi me dyll ne kushte shtepie dylli per depilim

Makineri Dylli per depilim | Makine Depilimi me dyll ne shtepi

WhatsApp chat