Makineri Dylli per depilim | Makine Depilimi me dyll ne shtepi

1,290 L

Ka stok

 • Per te pasur nje lekure te bute.
 • Lekure plot shkelqim.
 • E lehte ne perdorim.
KODI: 6971072790196 Kategori: , Etiketime: , ,

DEPILATORY HEATER | MAKINE DYLLI PER DEPILIM

Makineri Dylli – Depilatory Heater | Makine Depilimi me dyll per depilim ne kushte shtepie | Cmimi me Fantastik

Ngrohje automatike, kompakte dhe fleksibile

Hair removal | Wax heater | Removal waxing | Roll on depilatory

Makineri Dylli teper e lehte per t’u perdorur. Eshte e persosur per shkrirjen e dyllit. Nuk keni pse beni ene pis apo rremuje ne ambjentin e shtepise dhe te punes tuaj.

Rimbushet lehtesisht. Menyra me e mire per te hequr qimet tuaja te padeshiruara.

Nje produkt i cili do te kthehet ne te preferuarin tuaj me siguri. Pas perdorimit te makines me dyll lekura juaj do te jete e paster dhe shume e bute, si asnjehere me pare.

makine depilimi bli online dyqan taxiJu mund te vishni fundet, fustanet, apo edhe bikinit tuaja pa kompleks dhe pa problem.

 1. E thjeshte për t’u përdorur, thjesht vendosni dyllin depilues në ngrohës, pastaj lidheni me rrymën.
 2. Ngrohje automatike e rimbushshme.
 3. Rrotullohet dylli në lëkurë pa përdorur furçë apo mjete te tjera te bezdsshme.
 4. Funksion automatik i izolimit termik për të shmangur mbinxehjen.
 5. Siguri e lartë për përdorim me mbulesë mbrojtëse gjysmë transparente.
 6. E përsosur si për përdorim profesional të sallonit ashtu edhe për përdorim shtëpiak.

DYLLI PER DEPILIM | DEPILATORY WAX

Dylli per depilim eshte nje nga metodat me te hershme dhe shume efikase ne heqjen nga rrenja te qimeve per femra.
heqja e qimeve me dyll behet me e thjeshte në shtëpi fale kesaj pajisjeje qe ngroh dyllin ne cast.

Projektuar me material ABS. I cili eshte eko-miqesor, i sigurt pa aroma jo te kendshme dhe mbi te gjitha jo toksik. Largimi i qimeve te padeshiruara me kete makine dylli ne pjesen e krahut, kembes, sqetullave dhe zonen bikini tani eshte me e lehte dhe me e shpejte. Lekure e bute si nje femije dhe aspak e demtuar apo e irrituar.

Nje pjese e tejdukshme ne kete pajsije e vendosur posacerisht qe ju te vezhgoni gjendjen e dyllit ne ene pa e hapur ate. Dylli eshte i mire, dhe teper cilesor per lekuren tuaj qe ju do te doni t’a perdorni gjate gjithe kohes.

PAJISJE PER DEPILIM

Nese nuk e keni provuar akoma depilim ne dyll atehere ka ardhur momenti.

Makine dylli eshte nje nga zgjidhjet me te mira dhe me praktike kur behet fjale per depilimin. Nese ju deshironi te ndiheni ne cdo moment komod me trupin tuaj zgjidhja eshte ne Dyqan Taxi.

Depilimi me dyll eshte nje nga menyrat me te thjeshta si edhe me cilesore. Ju do te jeni te sigurta per trupin tuaj ne cdo moment. Te gjitha keto perfitime në një produkt te vetem.

Gjithashtu nje tjeter prioritet i depilimit me dyll eshte se ai do t’a mbaje efektin e tij me gjate. Gjithashtu pervecse shkul qimet me rrenje, ai edhe i dobeson ato duke i bere qe cdo here pas perdorimit qimet te jene me te holla, me te imeta dhe me te buta.

MAKINE DYLLI PER DEPILIM | SHKRIRJE E SHPEJTE E DYLLITmakine depilimi me dyll bli online dyqan taxi

Vjen me nje peshe te lehte dhe praktike per tu mbajtur ne portofolin tuaj kur jeni duke udhetuar. Mbajeni lekuren tuaj te paster me kete makineri dylli.

Ngrohni dyllin e fishekeve per ta bere ate te lengshem per rreth 20 minunta. Ngrohje automatike. Heqja e qimeve me dyll, makina eshte e perkryer dhe per perdorim profesional dhe jo vetem si nje makine depilimi me dyll ne kushte shtepie. Makine depilimi cmimi me i lire

Ky ngrohës me dylli do t’ju japë të gjitha përfitimet e depilimit, por me një aplikues shumë të thjeshtë për tu mbështjellë. Jo më shumë mundime dhe shkopinj!

Ju nuk keni perse te harxhoni kohe dhe leke duke shkuar te estetistet per te bere nje depilim perfekt. Cdo gje ju mund t’a beni vete ne shtepi me duart tuaja, duke qene edhe me te sigurta ne kete menyre.

Depilimi i jep lëkurës tuaj atë ndjesi të lëmuar dhe të përsosur që mund ta keni gjatë gjithë kohës dhe e cila ju bene te ndiheni i sigurt me veten ne cdo moment te dites spo edhe ne cdo situate te mundshme me te cilen ju mund te perballeni gjate dites.

Menyra me e lehte per te bere nje depilim te sigurt dhe cilesor eshte me makinen e dyllit, dhe pervec kesaj efekti do te jete i gjate pothuajse 3 deri ne 4 jave pasi te kryeni depilimin tjeter.

depilatory heater me dyll bli online dyqan taxiManuali i Udhëzimit | Makineri Dylli  Perdorimi:

1. Para përdorimit, sigurohuni që sipërfaqja e lekures suaj është me të vërtetë e pastër.

2. Vendosni fishekun e dylli në makinën e dyllit.

3. Lidheni atë me energji.

4. Lereni makinen e dyllit te nxehet perafersisht  për rreth dyzet, 50 apo 60 minuta dhe i pastaj filloni procesin e depilimit.

5. Rrokullisni produktin mbi lëkurë brenda drejtimit që flokët rriten në zona të vogla që ju nevojiten të depiluara.

6. Vendosni shiritin prej pëlhure jo të endur fort mbi zonën te cilen keni vendosur dhe perhapur dyllin, gjithashtu duhet te siguroheni qe letra eshte e fiksuar me se miri.

7. Shkëputni letrën për heqjen e qimeve brenda drejtimit të kundërt që rritet floku, shpejte, per nje rezultat me te mire.

8. Pas heqjes së qimeve, përdorni pastruesin për të pastruar mbetjet që dylli mund të ketë lënë në pjesën e pasme.

9. Pas pastrimit, përdorni një krem ​​hidratues për lëkurën, sipas deshires suaj, por perdorimi i kremit do te zbuse lekuren tuaj.

Specifikat:

Depilatory Heater | Makine Depilim nga Dylli

roll on wax heater Depilim me dyll dyqan taxi

 • Materiali: ABS
 • Ngjyra: E bardhe+Pink
 • Lidhja: EU
 • Tensioni: 220-240V / 50-60Hz
 • Fuqia: 40W
 • Dimensionet: 19.5*7.5*4.6cm
 • Pesha: 164.1g
 •  Ngjyra: Rozë
 •  Tensioni: AC110V 60Hz
 •  Konsumi: 40W
 • Madhësia: 197 * 75 * 45 mm
 • Pesha: 150g
 • Paketa përfshin: 1
 •  Ngrohës i vetëm pa fishek dylli
 • Kabllo amerikane 1

DEPILIM ME DYLL | makine depilimi me dyll 

Madhësia: 197 * 75 * 45mm me konsum 40W, 110V

Aplikoni për të mbushur 100g dyllë, fishek dylli.

Ngrohje automatike me mbulese mbrojtese gjysem transparente

Përdoret për mirëmbajtjen e lëkurës, I përshtatshëm për sallonet e bukurise, spa,  përdorim personal në shtëpi, etj

Depilimi me dyll ne kushte shtepie tashme eshte shume i lehte. 


Blerje online te sigurta ne Dyqan Taxi, Qendra Tregtare me e madhe Online.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Makine Dylli

Be the first to review “Makineri Dylli per depilim | Makine Depilimi me dyll ne shtepi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makineri dylli depilatory heater makine depilimi me dyll ne kushte shtepie dylli per depilim

Makineri Dylli per depilim | Makine Depilimi me dyll ne shtepi