Aloe Vera Vaj Super Nacre – Vaji Pas Depilimit

800 L

Ka stok

 • Antiseptik dhe redukton çdo skuqje.
 • Mban lekuren e bute dhe te tonifikuar
 • Ushqen lekuren & e pastron ate .
KODI: 8024908980051 Kategori: , Etiketime: , , , , , ,

VAJ ALOE VERA | EFEKTET PAS DEPILIMIT

Vaj Aloe Vera Super Nucre per efektet pas depilimit | Aloe Vera per Floket, Fytyren | Shqip

Lëkurë e shëndetshme, e qëndrueshme për një kohë të gjatë. E cila nuk duhet të mbetet më ëndërr. Me Vajin Super Nacre ALOEVERA depilimi i lehtë dhe i shëndetshëm është i mundur. Kështu që gjithmonë ju mund te keni lëkurë të butë, të lëmuar dhe mund të zhyteni në mënyrë të sigurt në aventura emocionuese.

Vaj Super Nacre funksionon mrekullisht si anti inflamator, analgjezik dhe hidratues.

Ka një qëndrueshmëri kremoze, cilësore dhe pasurohet me përbërës kryesorë aktivë natyralë të shkëlqyeshëm. Kështu qe ky produkt është ideal për zona të ndjeshme të lëkurës si fytyra, sqetullat dhe zona e bikinit etj.

Eshtë ideal pa alergene dhe veçanërisht për lëkurën e ndjeshme.

Ultra efektiv per pastrimin e mbetjeve te dyllit pas depilimit, me permbajtje te AloeVera. Pershtatet lehtesisht me lekuren, ofron butesi dhe pasuron ate. Ul ndjeshem efektet e dhimbshme dhe irritimet e lekures si pasoje e depilemeve te pakujdesshme. Qeteson skuqjet dhe demtimet e lekures.
Kjo bime e pasur me vlera ushyqese ndikon pozitivisht dhe per floket tuaj, fytyren etj.

VAJ PAS DEPILIMIT ME ALOE VERA

Vaj Pas depilimit me aloe vera super nacre ne dyqan taxi

ALOEVERA EFEKTET

Perfitimi

 • Ndihmon lekuren nga djegia duke dhuruar ndjesine e freskise.
 • Ndihmon sherimin e prerjeve te vogla.
 • Aloe ndihmon per te mbajtur lekuren e bute dhe hidratuar ate.
 • Eshte perdorur per shume probleme me lekuren si per floket, fytyren etj.Vaji i Aloe Vera | shqip gjen perdorime per fytyren, per floket dhe shume perdorime te tjera.

Porosi Online brenda 5 Minutash | Dyqan Taxi | Dyqani me i Madh Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Vajra

Vleresim mesatar

5.00

01
( 1 Review )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

1 Vleresim per kete produkt

 1. 01

  nga Erzen

  Te gatshem te pergjigjen ne c’do kohe. Mbajne pergjegjesi per c’do produkt qe te dergojne.

  • nga dyqantaxi

   Faleminderit!

Main Menu

Vaj Aloe Vera Super Nacre Pas Depilimit Bli online ne Dyqan Taxi Porosit

Aloe Vera Vaj Super Nacre - Vaji Pas Depilimit

WhatsApp chat