Makine Dylli Double – Personale & profesionale

1,990 L

Ka stok

Karakteristika
Lekure e bute dhe e paster.
Eshte makineri e vogel dhe fleksibel per t’u transportuar.
Perdoret per largimin e qimeve te padeshiruara.
Mund te perdoret ne shtepi dhe ne sallone bukurie.
E perkryer per perdorim profesional dhe personal.
KODI: makineri-dylli-mingxia-mx-8202 KATEGORIA:

Depilatory Heater – Mingxia – MX8202

Makine Dylli Double – Personale & profesionale – Depilatory Heater

Karakteristika
Lekure e bute dhe e paster.
Eshte makineri e vogel dhe fleksibel per t’u transportuar.
Perdoret per largimin e qimeve te padeshiruara.
Mund te perdoret ne shtepi dhe ne sallone bukurie.

Makine dylli e perkryer per perdorim profesional dhe personal.


Dyqan Taxi | Dyqan online ne cdo kohe prane jush!

Detaje Produkti

Lloji

Makine Dylli

Be the first to review “Makine Dylli Double – Personale & profesionale”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Makineri Dylli Double - Personale & profesionale - Depilatory Heater

Makine Dylli Double - Personale & profesionale